BICOM  Biorezonans  Warszawa
NR 1 w biorezonansie – Medycyna niekonwencjonalna

 

 

Zespół poboreliozowy
Należy pamiętać, że niektóre dolegliwości związane z przebyciem boreliozy mogą mieć nieodwracalny charakter, jak np. dolegliwości reumatoidalne (RZS), gdyż w wyniku aktywności bakterii dochodzi do zmian zwyrodnieniowych (często na skutek reakcji autoagresji – zakażenie borrelia burgdorferi) i trwałych uszkodzeń stawów. Po biofizycznym wyeliminowaniu bakterii nie powinny się więc one pogłębiać z powodu boreliozy, ale mogą się nie cofnąć, powodując zespół poboreliozowy. Podobnie jest z dysfunkcją tarczycy i niektórymi dolegliwościami neurologicznymi, jak zapalenie lub uszkodzenie nerwów, powodujące bóle mięśniowe lub nerwobóle. Powyższy pogląd jednak dotyczy medycyny akademickiej, która tak nazwała objawy pozostałe po boreliozie „wyleczonej” krótkotrwałą antybiotykoterapią. Naszym zdaniem jednak tzw zespół poboreliozowy w większości stanowi objawy niedoleczonej boreliozy, która nawraca z ukrytych form przetrwalnikowych po zakończeniu antybiotyków. 
Wyeliminowanie boreliozy metodą biorezonansową przynosi podobny skutek terapeutyczny dla pacjenta jak skuteczne wyeliminowanie za pomocą leków. Można więc znaleźć w internecie informacje na temat jakie dolegliwości mogą pozostać po nawet skutecznie wyleczonej boreliozie (całkowitym usunięciu bakterii z organizmu). Dolegliwości, które trwale pozostają po przebytej boreliozie to właśnie zespół poboreliozowy.

Osobom z bólami kolan, w tym w zespole poboreliozowym, nasza Przychodnia oferuje skuteczne terapie przeciwbólowe i przeciwzapalne kolan.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone
Zakaz powielania, kopiowania całości lub fragmentów tekstu bez zgody
© 2011 BRM Med. Sp. z o.o.