BICOM Biorezonans Warszawa
NR 1 w biorezonansie – Medycyna niekonwencjonalna
 Kilkanaście lat doświadczenia ma znaczenie
 

Terapie generatorem plazmowym RPZ 14

Borelioza a generator plazmowy, leczenie boreliozy plazmą

Wprowadzenie

Nasza Przychodnia oferuje wybrane terapie na generatorze Rife (ale rekomendujemy tylko te, które są bardziej efektywne na generatorze plazmowym względem biorezonansu BICOM), w tym niektóre koinfekcje boreliozy. Sprawdziliśmy, które terapie mogą być skuteczniejsze. Nie rekomendujemy natomiast prowadzenia wszystkich terapii tylko i wyłącznie na „plazmie”, gdyż część z nich jesteśmy w stanie skuteczniej poddać leczeniu na aparatach BICOM. 

Terapie boreliozy plazmowym generatorem Rife rekomendujemy w naszym schemacie leczniczym zastosować komplementarnie z terapią BICOM, przynosi to szybszą trwalszą poprawę samopoczucia. Praktycznie u każdej chorej osoby możemy przeprowadzić terapię, po której borelioza będzie niewykrywalna a pacjent powinien się dobrze czuć. Terapie boreliozy lampą dają szybki spadek poziomu borrelia (i duże herksy), a terapia BICOM działa komplementarnie na koinfekcje. Skuteczność łączonego protokołu generatorem plazmowym i na maszynach BICOM sięga 90%. Zabiegi boreliozy generatorem plazmowym, są oczywiście tańsze bo mogą być prowadzone dla kilku osób na raz i są prowadzone bez każdorazowego testowania tak szczegółowo jak przy protokole leczniczym BICOM. W przypadku zastosowania plazmy w leczeniu boreliozy rekomendujemy najskuteczniejszy rozszerzony program 3h.

Nasza Przychodnia łączy terapie z generatorem Rife z biorezonansem BICOM, proponując takie schematy, które będą najskuteczniejsze dla danej osoby i schorzenia. Niektóre koinfekcje (wirusy, bakterie, pierwotniaki) lepiej jest leczyć generatorem Rife (plazmą), a niektóre na maszynach BICOM, gdyż przynosi to trwalszy efekt i zmniejsza liczbę koniecznych wizyt (niższy jest oczywiście koszt). Uważamy, że oferowanie terapii wszystkich patogenów (bakterii, wirusów i chorób) wyłącznie na generatorze plazmowym jest błędem, gdyż nie wszystkie te kuracje są jednakowo skuteczne. Niektóre wymagają innej metody, która zapewnia lepszy rezultat.

Trochę informacji o generatorze plazmowym RPZ-14

Urządzenie to jest znane z tego, że unicestwia bakterie, wirusy i komórki nowotworowe.

Jest to znane na świecie urządzenie emitujące EM impulsy produkowane seryjnie. Posiada ono zdolność dokładnego, płynnego i bardzo wolnego przesuwania częstotliwości wyjściowej, co zapewnia skuteczność niszczenia patogenu po osiągnięciu jego M.O.R. (Mortal Osscillatory Rate) częstotliwości.

Historia

Prototyp tego urządzenia skonstruował Amerykanin Raymond Rife, który był z pochodzenia Szkotem urodzonym w 1888r, a zmarłym w 1971.

W latach 30 XX w zaobserwował zjawisko częstotliwości rezonansowej w jaką można wprowadzić wirusy, bakterie i komórki. Poddając je działaniu takiej częstotliwości można doprowadzić do ich zniszczenia lub unieszkodliwienia. Raymond Rife określił szereg częstotliwości niszczących patogeny i skonstruował generator emitujący fale elektromagnetyczne o takich częstotliwościach.

W 1934 poddał działaniu generatora pacjentów chorych na raka w stanie nie rokującym, uzyskując wysoki wskaźnik wyleczeń. W eksperymencie brali udział także lekarze. W następnych 5 latach prowadził leczenie ok. 10000 osób chorych na nieuleczalne wówczas choroby.

W 1939 roku Amerykański Związek Medyczny oraz Departament Zdrowia Publicznego USA zakwestionowały jego wynalazek, którego wówczas nie udało się potwierdzić naukowo, co wynalazca uznał za przejaw spisku, którego efektem było zniszczenie laboratorium i dokumentacji, a wynalazek popadł w zapomnienie. Raymond Rife umarł w zapomnieniu. Zainteresowanie pomysłami Rife’a przywróciła wydana w 1987 książka na temat medycyny alternatywnej The Cancer Cure That Worked,

W roku 2010 czeska firma Zapper Technology opierając się na teorii i doświadczeniach Rife’a po paru latach doświadczeń i prac uzyskała pozytywne efekty, których finałem jest używany powszechnie generator plazmowy RPZ-14. Jest uważany za najdoskonalsze urządzenie emitujące impulsy generowane w seriach, w drodze wyładowań lampy plazmowej. Posiada ono zdolność dokładnego, płynnego i bardzo wolnego przesuwania częstotliwości wyjściowej, co zapewnia skuteczność niszczenia patogenu po osiągnięciu jego częstotliwości jego śmierci M.O.R. Konstrukcja powstała w oparciu o budowę oryginalnego aparatu stworzonego przez dr Raymonda Rife’a. Generatory plazmowe są obecnie stosowane głównie w USA. Tam też odbywają się najważniejsze konferencje poświęcone terapiom Rife.

Zasady działania urządzenia i podstawy terapii Rife’a

Generator emituje różnego rodzaju promieniowanie jednocześnie; falę radiową, cieplną i oczywiście plazmatyczną, która odpowiada za efekt terapii. Promieniowanie plazmy o odpowiedniej częstotliwości i długości trwania oddziałuje na struktury komórkowe patogenów i wprowadza je w rezonans, doprowadzając do jej rozpadu.

Wyładowania plazmy powstają lampie plazmowej generatora (wypełnionej argonem) oddziałując na cały organizm. Docierają do każdej części ciała, nawet do rezerwuarów do których nie mają dostępu ozon i antybiotyki. Podobny efekt zapewniają terapię na maszynie BICOM, które także docierają do rezerwuarów tj. układ nerwowy. Dlatego właśnie połączyliśmy te obie terapie w celu najskuteczniejszego prowadzenia leczenia boreliozy. Bardzo dobrze generator plazmowy sprawdza się także w usuwaniu wybranych koinfekcji boreliozy.

Terapie na plazmie są nieinwazyjną i naturalną metodą.

Terapie

Generator RPZ-14 posiada certyfikaty Państwowego Elektrotechnicznego Instytutu Badań, które są ważne w całej EU. Nie jest jednak urządzeniem medycznym, a jedynie urządzeniem eksperymentalnym. Każda osoba, która będzie miała być poddana zabiegom z użyciem generatora plazmowego będzie zobowiązana do złożenia oświadczenia, iż jest świadoma tego faktu.

Impulsy oddziaływają na cały organizm a generatora można używać poddając działaniu grupę kilku osób. Terapie w naszej Przychodni prowadzone są za pomocą generatora Rife równolegle z urządzeniami biorezonansowymi BICOM. Postępy terapii są na bieżąco monitorowane bezpłatnymi testami.

Terapia generatorem Rife’a w połączeniu z biorezonansem BICOM to alternatywna i bardzo skuteczna terapia lekoopornych i przewlekłych infekcji w tym boreliozy, wobec której medycyna jest nadal bezsilna. Szczegóły terapii na boreliozę prowadzonej w naszej Przychodni są przedstawione w zakładce

https://www.biorezonans-warszawa.pl/leczenie-boreliozy/

Przeciwwskazania do stosowania terapii Rife

1. ciąża (szczególnie pierwszy trymestr),

2. rozrusznik serca lub inne urządzenie elektrostymulujące

3. epilepsja,

4. niewydolność układu limfatycznego lub naczyniowo-sercowego. Terapia możliwa za zgodą lekarza prowadzącego danego chorego

5. dzieci do 2 roku.

Wszelkie prawa zastrzeżone
Zakaz powielania, kopiowania całości lub fragmentów tekstu bez zgody
© 2011 BRM Med. Sp. z o.o.