BICOM Biorezonans Warszawa
NR 1 w biorezonansie – Medycyna niekonwencjonalna
 Kilkanaście lat doświadczenia ma znaczenie
 
Diagnostyka obecności pasożytów „Badanie pasożytów”
Badanie na pasożyty – BICOM – jedyne w takim zakresie w Warszawie
.
Wprowadzenie

Szacuje się, iż ciało ludzkie może być zasiedlane przez nawet 300 różnych pasożytów (robaków) chorobotwórczych. Liczba ta dotyczy jednak tylko opisanych i dobrze poznanych pasożytów, w rzeczywistości może być ona większa. Jedne są poznane lepiej inne gorzej. Choroby pasożytnicze, to obszar nadal bagatelizowany w medycynie, choć nastąpiła znaczna poprawa w tym obszarze względem tego co było jeszcze nawet 10-15 lat temu. Szczególnie niektórzy pediatrzy zaczęli w większym stopniu niż wcześniej poszukiwać przyczyn dolegliwości swych podopiecznych w zarobaczeniu. Większość (ponad. 95%) populacji według danych WHO jest nosicielem jakichś pasożytów. Najczęściej nie jest to jeden, ale kilka/kilkanaście pasożytów różnych typów. Niektóre pasożyty nie są bardzo groźne, o ile ich liczba w organizmie nie będzie zbyt duża. Pozornie mogą nie dawać dolegliwości i często ich gospodarz nie zdaje sobie z nich sprawy. Nie ma jednak pożytecznych pasożytów lub niegroźnych, każdy jest szkodliwy, nawet jeśli nie daję objawów przez wile lat. Przykładowo przywra trzustki przez lata może nie dawać żadnych objawów, ale finalnie może być przyczyną pierwotnego raka trzustki, który najczęściej jest wykrywany w zaawansowanym stadium kiedy medycyna nie może już pomóc choremu.

Jest bardzo wysokie, prawie 100%, prawdopodobieństwo, że ty lub twoje dziecko jesteście nosicielem pasożytów, szczególnie jeśli nigdy się nie odrobaczaliście lub było to wiele lat temu. Wiele osób po prostu woli nie myśleć o tym, że może mieć pasożyta. Najpopularniejsze przy pasożytach są dolegliwości przewodu pokarmowego, kolki, wzdęcia, biegunki, świąd, bóle mięśni, zaburzenia ciepłoty ciała oraz poty, ale także dolegliwości skórne, kaszel oraz bóle i zawroty głowy. Kiedy dochodzi do silnego obciążenia organizmu wydalinami pasożytów (toksynami) często wówczas pojawia się alergia na obecność pasożyta. Występują wówczas różne dolegliwości, w tym silne i często w narządach lub układach organizmu odległych od miejsca bytowania pasożyta.

Objawy obecności pasożytów w organizmie pokrywają się z symptomami innych chorób, powoduje to, iż często nie są kojarzone z chorobą pasożytniczą i pozostają niewykryte. Osoby obserwujące u siebie podobne symptomy powinny wykonywać okresowe testy na obecność pasożytów. Jest to ważne, gdyż można cierpieć wiele lat na różne dolegliwości i być leczonym na rozmaite dolegliwości, zażywać dużo lekarstw, a nigdy nie mieć zdiagnozowanej prawdziwej przyczyny dolegliwości. Najgorszym scenariuszem może być np. uszkodzenie narządów wewnętrznych przez pasożyta zasiedlającego organizm, dochodzi nieraz do uszkodzenia oka (glisty, tasiemce, ameby) lub mózgu (tasiemce, glisty, pierwotniaki), czasem wątroby, trzustki lub pęcherza (przywry), problemów z prostatą, bezpłodność męska (rzęsistek pochwowy), zawrotów głowy, bezpłodności/poronienia (toksoplazmoza). 

Jak wygląda biorezonansowe badanie BICOM na obecność pasożytów ?
Duży test na pasożyty wykrywa ok 160 różnych robaków ludzkich
Mały test na pasożyty wykrywa ok 60 różnych robaków ludzkich (najbardziej pospolitych)
W trakcie badania do pacjenta są elektromagnetycznie wysyłane biofizyczne częstotliwości pasożyta, które są porównywane z organizmem. W zdrowym organizmie nie powinno być częstotliwości odpowiadających poszczególnym pasożytom. Dysponujemy najnowszym Specjalistycznym testem BICOM, opracowanym specjalnie dla naszej Przychodni, który umożliwia indywidualne zdiagnozowanie obecności ok 160 pasożytów (każdego oddzielnie i imiennie), czyli praktycznie wszystkich istotnych robaków człowieka, w tym tych rzadkich i egzotycznych. W ofercie jest więc „duży” test pasożytów liczący ponad 160 pozycji oraz „mały” liczący ponad 60 pozycji. Żadne przychodnie i gabinety nie oferują testu na pasożyty w takim zakresie. W naszej Przychodni przeprowadzamy badanie na obecność pasożytów biotensorem oraz sporadycznie metodą EAV (elektroakupunkturą Voll’a).  Badanie biotensorem jest całkowicie bezinwazyjne i dokładniejsze, dlatego częściej wykonywane, szczególnie u dzieci i niemowląt. W trakcie tego badania pacjent siedzi w pobliżu maty elektromagnetycznej, którą jest podawany do pacjenta impuls odpowiadający drganiom biologicznym pasożyta. Jest on porównywany przez urządzenie biorezonansowe z organizmem pacjenta. W przypadku uzyskania zgodności próbki z organizmem pacjenta stwierdza się obecność pasożyta. W organizmie wolnym od pasożytów nie znajduje się drgań biologicznych pasożytów, co właśnie jest przedmiotem badania.
Przebadanie zestawu 160 pasożytów trwa ok 60 minut, a 60 pasożytów ok 40 minut. W trakcie badania w naszej Przychodni, nie pobieramy krwi, nie nakłuwamy pacjenta. Cała procedura odbywa się całkowicie bezinwazyjnie. Co do zasady dziecko musi samo siedzieć podczas testu i nie może być trzymane przez rodzica. Bardzo małe dzieci, które nie siedzą same i niemowlęta w trakcie badania muszą spać w przyniesionym przez rodziców nosidełku (nie może mieć ono metalowych części od strony pleców i głowy) i wtedy nie muszą w inny sposób współpracować z bioterapeutą. Test jest bezbolesny, w żaden sposób nie wpływa na organizm i może być wykonany nawet małym dzieciom (o ile same siedzą lub śpią w trakcie testu). Wynik jest znany od razu, a osoba poddana diagnostyce otrzymuje wydruk z zaznaczonymi pasożytami, których obecność stwierdzono w organizmie testem BICOM oraz listę wszystkich ~160/60 przebadanych pasożytów.
   
badanie EAV (wg. Voll’a)                                              badanie biotensorem (całkowicie bezinwazyjne)
Jeśli interesuje Cię leczenie pasożytów kliknij tu: https://www.biorezonans-warszawa.pl/pasozyty-leczenie-biorezonansem/

Bardzo niska jest skuteczność testów medycznych na obecność pasożytów

Uważa się, iż skuteczność testów laboratoryjnych na obecność pasożytów, szczególnie w kale, waha się pomiędzy 5-10%. Często więc pacjent dostaje negatywny wynik, kiedy w rzeczywistości pasożyta lub jego jaj po prostu nie wykryto w danej próbce. W przypadku lamblii prawie zawsze jest wynik negatywny w badaniu kału, gdyż lamblie zwykle zasiedlają inne obszary niż jelito grube, podobnie jest z pasożytami bytującymi w tkankach miękkich i narządach, przecież nie ma ich w kale, jak duża część przywr, glist i część gatunków tasiemców. Z których część bytuje w narządach wewnętrznych (np. płuca, wątroba, drogi żółciowe) lub na narządach, w mięśniach, w mózgu, w gałce ocznej, w układzie krwionośnym (duża część pierwotniaków) lub limfatycznym.   

Test obejmuje jedynie pasożyty (robaki) chorobotwórcze dla człowieka, a nie obejmuje tych występujących wyłącznie u zwierząt (z testów weterynaryjnych) lub jaj i form pośrednich pasożytów, które występują w żywności lub wodzie i szukanie ich w człowieku nie ma sensu. Takie testy służą do testowania żywności, a nie wykonywania testów ludzi. Testowanie patogenów występujących jedynie u zwierząt lub ich form pośrednich i niegroźnych dla ludzi lub poddawanie ich terapii bioenergetycznej zwiększa niepotrzebnie koszty klientów. Niestety obserwujemy, iż niektóre gabinety bez znajomości tematu pasożytów i ich specyfiki oferują takie testy nieświadomym klientom. Także należy wykazać dużą ostrożność.

 Laboratorium nie wykryło pasożytów, a masz dolegliwości ?

Naprzeciw temu wychodzi diagnostyka BICOM tj. najczulsza istniejąca metoda diagnozowania pasożytów w organizmie człowieka,
daleko przekraczająca możliwości laboratoriów.
Wykonujemy test na obecność 160 pasożytów (robaków),
każdego indywidualnie


Przeczytaj na czym polega różnica pomiędzy BICOM a innymi urządzeniami i technikami biorezonansowymi
www.biorezonans-warszawa.pl/BICOM

 

Wszelkie prawa zastrzeżone
Zakaz powielania, kopiowania całości lub fragmentów tekstu bez zgody
© 2011 BRM Med. Sp. z o.o.