← POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

BICOM  Biorezonans  Warszawa
NR 1 w biorezonansie – Medycyna niekonwencjonalna
Kilkanaście lat doświadczenia ma znaczenie
 
        
Chciałbyś rzucić palenie ?
 
Pomożemy Ci, mamy bardzo wysoką 90% skuteczność, także w likwidacji uzależnienia od gum nikotynowych Nicorette, pastylek NiQuitin, plastrów nikotynowych oraz papierosów elektronicznych i innych produktów dostarczających nikotynę do organizmu
Wystarczy tylko jedna, bezinwazyjna terapia

Oferujemy pełną terapię antynikotynową, z terapią wstępną i odtruciem z toksyn.

Terapia antynikotynowa, która jest często oferowana w promocyjnej cenie trwa tylko 15-20 minut, co oznacza, że jest za krótka dla osób silnie uzależnionych od nikotyny. Jest także niekompletna i nie zawiera biorezonansowej terapii wstępnej przygotowującej organizm do właściwej terapii antynikotynowej (aby działała skuteczniej). Brakuje także odtruwania organizmu z toksyn po zabiegu, przez co naraża pacjenta na skutki zatrucia organizmu po terapii, w czasie kiedy organizm silnie pozbywa się toksyn. Zawsze pytaj ile trwa terapia antynikotynowa i z czego się składa, bo często oferowana jest niepełna lub niepełnowartościowa terapia, wykonywana na czas, a nie zgodnie ze sztuką. Nasz zabieg trwa ok. 50min.

Rzucenie palenia jest często trudne

Miliony ludzi chciałoby rzucić palenie, ale jest to trudne i często bardzo szybko wraca się do nałogu.

Część ludzi także używa przez lata gum Nicorette, czy też produktów Niquitin, które wbrew tego co wmawiają reklamy koncernów farmaceutycznych, także są nałogiem nikotynowym i obciążają układ krwionośny, powodują nadciśnienie, zgagę, a nawet nadżerki w przełyku i żołądku. Jedynie płuca są oszczędzane dzięki gumom, cukierkom, plastrom itp.

 
Odpowiedzią na to jest biorezonansowa terapia antynikotynowa BICOM, o bardzo wysokiej skuteczności, sięgającej ok. 80-90%. Jest to obecnie najbardziej efektywna, istniejąca metoda walki z tym nałogiem. Umożliwia pozbycie się głodu nikotynowego, powodującego efekt tzw. ssania, poddenerwowania i niemożności powstrzymania się od zapalenia, będących powodem, iż większość osób próbujących rzucić wraca do nałogu. Pacjent poddany biorezonansowej terapii antynikotynowej, po kilku – kilkunastu godzinach przestaje odczuwać głód nikotyny, co umożliwia mu skuteczne zerwanie z nałogiem.
Nie ma znaczenia ilość wypalanych papierosów oraz staż palenia, skuteczność tej metody jest bardzo wysoka niezależnie od tych czynników. Na ogół wystarczy poddać się tylko jednemu zabiegowi, który łącznie z wywiadem i przygotowaniem oraz odtruwaniem trwa ok 50 minut.
 
Podobnie jak uzależnienie od samych papierosów, jest likwidowane uzależnienie od wspomnianych substytutów papierosa, poprzez które jest wprowadzana do organizmu nikotyna, jak gumy, pastylki i plastry nikotynowe, czy papierosy elektroniczne.

Potrzebna jest wola zerwania z nałogiem, wówczas terapia ci pomoże i u 90% osób jej poddanych głód nikotyny zostaje zlikwidowany.

Przebieg samej terapii
Przed zabiegiem, po przyjściu do naszej Przychodni osoba rzucająca palenie wypala „ostatniego” papierosa, który zostanie użyty do terapii.
Pacjent zostaje podłączony do urządzenia Bicom i po uruchomieniu specjalnego programu terapeutycznego, poprzez elektrody stymulujące biorezonansowo pracę jego mózgu, wywoływana jest reakcja mająca na celu wygaszenie głodu nikotynowego, który zwykle ustępuje w przeciągu 2 do 12 godzin po terapii.
W trakcie podłączenia do urządzenia, duża część pacjentów nie odczuwa żadnych impulsów, ani nie odczuwa zupełnie niczego. Część osób czuje mikroimpulsy elektryczne, które są bardzo słabe, niektórzy czują się senni w trakcie zabiegu. Są to normalne objawy, ale cała terapia jest bezbolesna i całkowicie bezinwazyjna. Nie trzeba także zażywać żadnych środków, ani lekarstw w trakcie, ani po.

Odtruwanie

Po terapii likwidującej głód nikotyny zawsze przeprowadzamy dodatkowo odtruwanie organizmu, czego zwykle nie robią inni oferujący w internecie terapię antynikotynową po zaniżonych cenach. Odtruwanie po terapii jest ważnym krokiem i rezygnowanie z niego jest niekorzystne. Dlatego nasza terapia trwa dłużej.

24h po terapii

Największy efekt jest odczuwalny zwykle rano następnego dnia po terapii, kiedy pacjent budzi się i nie odczuwa typowego porannego ssania i konieczności sięgnięcia po papierosa. Bardzo ważne jest aby w ciągu dalszej części dnia, w którym była przeprowadzana terapia antynikotynowa nie wprowadzać do organizmu nikotyny w żadnej postaci, także gum, pastylek, plastrów itp. Wprowadzenie do organizmu nikotyny w tym czasie zniweczy efekt terapii i będzie ona nieskuteczna. A należy pamiętać, iż dopiero po wielu godzinach może ustąpić głód nikotynowy i w tym czasie trzeba powstrzymywać się od palenia. Zapalenie papierosa zaraz po terapii może także spowodować niepożądane reakcje, podobne do zatrucia jak: biegunka, wymioty, pocenie się.
Po zabiegu konieczne jest picie dużej ilości wody niegazowanej i niemineralnej, najlepiej przegotowanej lub z filtra osmozowego. Wymagane jest wypicie minimum 1,5-2 litrów wody w ciągu kilkunastu godzin po terapii. Często obserwowane jest także wzmożone pragnienie, zwiększona senność i potliwość. Po terapii dochodzi do intensywnego wydalania przez organizm nagromadzonych wcześniej toksyn od papierosów. Dlatego tak ważne jest picie wody, aby wspomóc wydalanie toksyn, ale dostarczanie wody jest także konieczne aby terapia się powiodła. Jeśli nie będziesz pić wymaganej ilości wody, terapia może być nieskuteczna !Nie pij jednak w tym czasie wody wysokozmineralizowanej i gazowanej.
 
Po zabiegu w ciągu 24 godzin nie możesz pić żadnego alkoholu (nawet małego piwka), bo jego obecność w organizmie zniweczy terapię. Nie pij także w tym czasie kawy oraz bardzo mocnej czarnej herbaty lub napojów gazowanych.

U osób z uporczywym nałogiem nikotynowym, opornym na wcześniejsze terapie, dodatkowo jest możliwość zastosowania BICOM chipa, w celu wydłużenia i wzmocnienia działania terapii, ale zwykle nie jest on konieczny.


Dalszy okres po terapii

Po skutecznym wyeliminowaniu głodu nikotynowego, w ciągu najbliższych kilku, kilkudziesięciu dni należy pamiętać aby odruchowo nie sięgnąć po papierosa. Trzeba więc panować nad swoją wolą, bo terapia likwiduje głód nikotynowy i nie zastępuje woli nie palenia.

Terapia pozwala także na nie palenie w towarzystwie innych palących, głodu nadal się wtedy nie odczuwa. Najgorsza jednak „zmora” osoby, która rzuciła palenie są namowy innych palaczy w towarzystwie; „zapal sobie”, „jeden ci nie zaszkodzi”, „chcesz papierosa” itp. Jest to bardzo częste zjawisko kiedy inni palacze namawiają „do złego” tego komu udało się rzucić. Czasem te namowy są skuteczne i zapalasz przysłowiowego jednego papierosa, wówczas efekt terapii ulega jakby skasowaniu i głód nikotynowy może powrócić. Jeśli to się zdarzy, wystarczy ponowna, jednorazowa terapia i znowu nie palisz. Będzie ona tak samo skuteczna jak pierwsza. Wielu palaczy powtarzało terapie w przeciągu roku od pierwszego jej podjęcia, ale ostatecznie kiedy nauczyli się odmawiać palenia z innymi, więcej już nie musieli wracać.
Podobne przypadki mają miejsce podczas imprez alkoholowych, w trakcie których wszyscy palą i łatwo mając osłabioną wolę po alkoholu zapalić sobie, wówczas często wraca głód nikotynowy i należy podjąć ponownie terapię.
 
Bierne palenie po kuracji nie stanowi natomiast zagrożenia.

Podsumowując najważniejsze jest, kiedy nie jesteś już na głodzie nikotynowym, nie pozwolić sobie nawet na jednego papierosa, a wtedy efekt kuracji utrzyma się bezterminowo i zawsze będziesz wolny od tego nałogu.

 

Chcesz rzucić palenie, ale nie umiesz wytrzymać na głodzie nikotyny ?
 
Właśnie dla ciebie jest Biorezonansowa Terapia Antynikotynowa
Musisz mieć tylko motywację, aby z niej skorzystać.

Wszelkie prawa zastrzeżone

Zakaz powielania, kopiowania całości lub fragmentów tekstu bez zgody
© 2011 BRM Med. Sp. z o.o.