BICOM Biorezonans Warszawa
NR 1 w biorezonansie – 13 lat doświadczenia ma znaczenie
  Pierwsza w Warszawie terapia boreliozy w wykorzystaniem częstotliwości

Borelioza plazma opinie, plazma na boreliozę,

Generator plazmowy borelioza opinie

Ozonowanie krwi (ozon) na boreliozę

Borelioza ozonowanie opinie naszych klientów

Plazma na boreliozę, lampa plazmowa a leczenie boreliozy

Bardzo modne i ostatnio oferowane na szeroką skalę jako leczenie boreliozy stały się generatory plazmowe (lampa plazmowa wg Rife). Generator plazmowy jest rewelacyjnym i rewolucyjnym urządzeniem. Jego rewelacyjność polega na tym, że jest w stanie dość szybko poprawić samopoczucie chorego w złym stanie. Działa po prostu szybciej (bardziej efektywnie) od innych podobnych urządzeń generujących częstotliwości Rife. Lampa plazmowa w teorii jest najskuteczniejszą formą aplikowania częstotliwości Rife, lepszą niż urządzenia podobne do zaperrów (małe generatory domowe) gdzie są one aplikowane poprzez metalowe elektrody ręczne lub pętlę indukcyjną (mały jest zakres obsługiwanych częstotliwości przez pętlę). Generator Rife jest nie jest urządzeniem biorezonansowym, których zasada działania jest inna. Ze względu na swoją specyfikę, lampa plazmowa niezbyt nadaje się do prowadzenia terapii „szytych na miarę” gdyż jej oddziaływanie ma wpływ na całe pomieszczenie, a czasem i na sąsiednie, gdzie nie można już prowadzić innych terapii, bez odpowiednich zabezpieczeń. Dobrze nadaje się natomiast do terapii grupowych kilku osób za pomocą tego samego programu (ale muszą być chorzy dokładnie na to samo aby miało to sens). Dodatkowo do terapii korzysta się zwykle z już wgranych gotowych programów, własnego autorstwa lub fabrycznych. W trakcie wizyty danego chorego raczej nie programuje się specjalnego programu dla niego, tylko wybiera go z listy w urządzeniu. Raczej najlepiej sprawdzi się do leczenia niektórych chorób, w tym boreliozy i niektórych (wybranych) koinfekcji. 

Nasza przychodnia także posiada i testowała generator plazmowy RPZ 14 oraz oferuje terapie z jego zastosowaniem. Oferujemy jednak tylko wybrane zabiegi na tym urządzeniu, tylko takie, które są skuteczne i zostały przez nas przetestowane dla określonych bakterii, wirusów, czy pasożytów, a wyniki terapii poddane zostały weryfikacji na najlepszych na rynku maszynach biorezonansowych BICOM OPTIMA. Nasza przychodnia stosuje generatory Rife już od 2014 roku do niektórych terapii i ma doświadczenie w zakresie infekcji w leczeniu, których taki generator się sprawdza, a gdzie się nie sprawdza. Generator plazmowy, który jest najwyżej rozwiniętym urządzeniem Rife zastosowaliśmy następnie do głównej terapii boreliozy i koinfekcji obok urządzeń BICOM. Bardzo dobrze się sprawdza do zbijania wysokich poziomów boreliozy, co może dość szybko poprawić samopoczucie chorego. 

Jeśli chodzi o generator w formie plazmy używanej poza naszą Przychodnią mieliśmy dotąd dostęp do niewielkiej próbki 7 byłych klientów naszej Przychodni, którzy korzystali/korzystają z lampy plazmowej. Z tej liczby czterech stwierdziło, że lampa na nich działa zdecydowanie pozytywnie, w tym jedna że zapewnia szybką poprawę samopoczucia, ustąpienie zmęczenia (ale ta klientka była już podleczona wcześniej inną metodą), pozostali stwierdzili, że generator działa o ile stale go używają. Tylko dwie osoby stwierdziły, że terapia generatorem nie działała w sposób jakiego się spodziewali. Nasi klienci więc „chodzili” (do konkurencyjnych ośrodków) na tzw lampy plazmowe na boreliozę, niektórzy nawet kupili je do domu i używają w warunkach domowych (zaprzyjaźnieni klienci naszej Przychodni). Lampę produkuje czeski wytwórca i jest ona dostępna w sprzedaży. Każdy może samemu eksperymentować z różnymi łańcuchami częstotliwości wg Rife i innych autorów. Jedne programy zadziałają lepiej inne gorzej lub wcale. Użytkownicy „wymieniają się” stosowanymi częstotliwościami prywatnie lub w internecie. Skuteczność lampy plazmowej (generatora plazmowego Rife) zależy od wgranych programów i tego jakie dokładnie patogeny i ich odmiany (szczepy) ma dany chory (czyli zależy też od stanu chorego), dlatego opinie o skuteczności bywają różne.  

Są skuteczniejsze i mniej skuteczne programy (łańcuchy częstotliwości), podobnie jak ośrodki, które oferują grupowe terapie lampami na boreliozę. U większości chorych terapie te działają (ale odpowiednio dobrane) i objawy boreliozy zmniejszają się lub ustępują, pod warunkiem, iż lampa ma dobre oprogramowanie częstotliwości, a pacjent jest z nim „kompatybilny”. Takie terapie plazmą mają zwykle jednak tą wadę, że każdemu choremu jest aplikowany ten sam program, dlatego terapie są zwykle grupowe, bez dopasowania do przypadku i konkretnych szczepów bakterii, czy rodzaju koinfekcji. Działanie jest więc ogólne na boreliozę i zależy od zaprogramowanego łańcucha częstotliwości i tego jakie szczepy bakterii ma dany chory, czy takie, na które lampa w ogóle działa, czy też inne, na które dany program nie działa. Klienci poddawani zabiegom zbiorowym zwykle nie dostają na piśmie żadnych informacji na co dokładnie będą leczeni (nazwy bakterii, wirusów itp – jest im mówione, że będzie leczone „wszystko”), co jest istotnym problemem, przy próbie weryfikacji skuteczności tych zabiegów. (Nasza firma natomiast wszystko daje na piśmie co było zdiagnozowane, co było leczone i z jakim skutkiem).

Częstotliwości Rife i innych autorów z dostępnych podręczników 

Próby wykazały, iż występują obciążenia, w tym niektóre koinfekcje boreliozy gdzie generator Rife działa w sposób zdecydowanie bardziej efektywny od biorezonansu. Jednak aby z tego korzystać trzeba mieć możliwość szczegółowego testowania po zabiegach. Najlepsze jest więc zastosowanie lampy plazmowej w terapiach boreliozy i koinfekcji, ale w połączeniu (równolegle) z biorezonansem. Prowadząc terapię boreliozy na urządzaniach BICOM, wg wypracowanych przez naszą Przychodnie schematów, można praktycznie u każdej chorej osoby doprowadzić boreliozę do poziomu, iż jest ona niewykrywalna i ustępują jej objawy, ale konieczna jest znacznie większa liczba wizyt niż terapii na generatorze plazmowym. Generator plazmowy pozwala więc szybciej osiągnąć subiektywną poprawę samopoczucia, czy też remisję boreliozy i koinfekcji, z tym że nie u każdej osoby udaje się osiągnąć remisję tylko za pomocą generatora. Z tego powodu nasza Przychodnia prowadzi terapie boreliozy generatorem plazmowym, ale komplementarnie z biorezonansem, który stosuje do wybranych koinfekcji. Należy wiedzieć, że obsługa, testowanie biorezonasowe, wymaga znacznie większych umiejętności i dużego doświadczenia oraz dostępu do właściwych próbek patogenów, aby oferować to skutecznie  komercyjnie.  Natomiast gotowe, wgrane programy z generatora plazmowego  teoretycznie może obsługiwać każdy (ale są mało efektywne i za długo trwają, składają się z wielu niepotrzebnych częstotliwości), dlatego są już dziesiątki podmiotów i osób, które się tym trudnią. Nawet dietetyczki, kosmetyczki kupują generator plazmowy i oferują z jego wykorzystaniem leczenie ciężkich chorób, z różnymi skutkami niestety, psując reputacje tej wartościowej metody. Dodatkowo nie służy jej „wojna w internecie, na forum” pomiędzy dwoma firmami oferującymi zabiegi generatorem plazmowym oraz nachalny marketing.

Wspomniano, że niektóre koinfekcje (bakterie, pierwotniaki) lepiej jest leczyć generatorem Rife (plazmą) a nie biorezonansem, gdyż przynosi to skuteczniejszy i trwalszy rezultat. Dlatego nasza Przychodnia łączy terapie biorezonansem BICOM z generatorem Rife, proponując takie schematy, które będą skuteczniejsze dla danej osoby. Uważamy, że oferowanie terapii wszystkich patogenów i chorób na generatorze plazmowym, szczególnie z użyciem ogólnych programów, jest błędem, skutkującym niejednoznaczymi wynikami i opiniami na temat tego leczenia, gdyż nie jest to panaceum na wszystkie choroby, szczególnie jeśli się nie testuje klienta przed i po zabiegu.

Czy częstotliwości publikowane w katalogach i podręcznikach są skuteczne ?

Osoby u których wyniki naświetlania lampami plazmowymi na boreliozę są niższe niż oczekiwania i którzy mieli o tych zabiegach złe opinie, zapewne są nosicielami jakichś szczepów bakterii, na które częstotliwości lampy nie działają (lub działają słabiej) lub nosicielami koinfekcji boreliozy o podobnych objawach do samej boreliozy, które zostały niewykryte lub zignorowane, czy też nie mogą być leczone lampą (brak odpowiednich oznaczonych i skutecznych częstotliwości w podręcznikach).

Nie jest możliwe skuteczne leczenie boreliozy i „wszystkich” koinfekcji na raz (w trakcie jednej wizyty), jak to jest reklamowane. Informacja o skuteczności takich zabiegów jest wątpliwa (jest to raczej zabieg reklamowy), gdyż koinfekcji boreliozy jest kilkadziesiąt, tak jak i samych bakterii borellia (groźnych dla człowieka). Ogólnie występuje znacznie ponad sto typów bakterii borrelia, które się wzajemnie nieco różnią, choć generalnie są one podobne – są krętkami. Odrębną kwestią jest fakt, iż taki program musiałby trwać kilkanaście godzin, co były mało praktyczne i skuteczne. Zwykle na każdą „trudniejszą” bakterię stosuje się kilkanaście/kilkadziesiąt częstotliwości (od minuty do kilku minut każdą) – jedną po drugiej w łańcuchu, co daje zwykle 30-60min program na jeden patogen (np chlamydioza – tak, stosowany przez nas program na generatorze Rife na chlamydiozę właśnie trwa ok od 30 do 60min). Jeśli dodać do tego fakt,  że podczas jednego zabiegu miałoby być leczone na raz kilkadziesiąt bakterii, pasożytów i wirusów to łatwo policzyć ile to musiałoby trwać, a ogólne programy Rife tzw. „na wszystkie pasożyty” są mało skuteczne. Właśnie z tego powodu osoby poddawane zabiegom na generatorze plazmowym zwykle nie dostają niczego na piśmie (co wykryto, na co są leczone i co wyleczono). Warto się nad tym zastanowić poddając się takim zabiegom. 

Dodatkowo na część koinfekcji brak jest skutecznych częstotliwości (które są w stanie w 100% wyeliminować ten patogen)  w podręcznikach Rife, a nawet jeśli są to nie zawsze są skuteczne. Część częstotliwości opisanych w podręcznikach Rife na różne choroby i bakterie oraz wirusy nie działa, co sprawdziła nasza Przychodnia, która eksperymentowała z terapiami opartymi na tym urządzeniu, później wykonując testy sprawdzające. Część z podanych częstotliwości działała, a część nie lub działała słabo. Dużo jest też niepotrzebnych częstotliwości. Bakterie mutują, przekazują pomiędzy sobą materiał genetyczny, a ich częstotliwości rezonansu śmierci się zmieniają. Na bazie doświadczeń możemy generalnie powiedzieć, iż statystycznie większość publikowanych częstotliwości w Podręcznikach jest nieskuteczna, należy wybrać więc tylko te które działają. Trzeba wielu prób i dużego doświadczenia oraz zaplecza do testów biofizykalnych (aktualnie jest to możliwe wyłącznie na dobrym biorezonansie z szerokim zapleczem testów – vega test może być zbyt ogólny, aby skutecznie monitorować pacjenta, ale lepszy vega test niż w ogóle brak testów i monitorowania stanu chorego) z możliwością przetestowania na co zadziałała dana częstotliwość, czy może nie zadziałała, aby wybrać właściwy program. W warunkach domowych jest to niemożliwe. Podobne dotyczy to ośrodków, które nie testują klientów, tylko w ciemno puszczają programy z lampy, nie wiedząc czy one w ogóle działają i czy będą odpowiednie dla danego chorego, bo hasło „borelioza” to za mało, aby przeprowadzać terapie niejako w ciemno.

O koinfekcjach boreliozy 

Należy też wiedzieć, iż niektóre koinfekcje boreliozy mają bardzo ciężki przebieg, gorszy od samej boreliozy, w niektórych przypadkach, powodując neurologiczne i psychiczne komplikacje. Dlatego konieczna jest dogłębna diagnostyka biorezonansowa, aby przeprowadzić skuteczną terapię i na bieżąco śledzić jej rezultaty, w tym sprawdzać jakie koinfekcje występują obok głównej choroby.

Trwałość osiąganych wyników leczenia w domu (w ciemno, bez testowania)

Zaprzyjaźnieni klienci naszej przychodni, którzy używają lampy plazmowej na boreliozę w domu muszą codziennie lub prawie codziennie ją stosować, aby się lepiej/dobrze czuć. Niektórzy przy niej nawet śpią.

Nasza Przychodnia specjalizuje w trudnych przypadkach boreliozy, także tam gdzie inne metody lub ośrodki zawiodły. Terapie na generatorze Rife proponujemy komplementarnie i wobec tych infekcji gdzie biorezonans działa mało efektywnie. Ma to indywidualny charakter. Zabiegi biorezonansowe są nieco droższe od naświetlań generatorem plazmowym, ale w połączeniu z generatorem plazmowym zapewniają najlepsze rezultaty leczenia, a terapia każdorazowo jest dobierana do przypadku i do tego czym dokładnie jest zakażony dany chory.

Plazmę stosujemy w leczeniu boreliozy i koinfekcji boreliozy komplementarnie z BICOM, chyba że „klient chce inaczej”. Możliwe są zabiegi tylko na lampie, albo tylko na BICOM.

Nasza Przychodnia ma najdłuższe doświadczenie w Warszawie w prowadzeniu terapii niekonwencjonalnej boreliozy z użyciem częstotliwości, którą podjęła jako pierwsza w stolicy w 2011r, a przy wykorzystaniu najlepszych na rynku terapeutycznych urządzeń biorezonansowych BICOM jako pierwsza w Polsce. Nasza Przychodnia zastosowała maszyny BICOM w boreliozie już wiele lat temu, kiedy inni zajmowali się tylko alergiami i terapią antynikotynową przy ich użyciu. Generator Rife wdrożyliśmy w 2014 roku. Następnie oferta została rozszerzona o zabiegi generatorem plazmowym.

Ozonowanie

Bardzo często dostajemy zapytania o ozonowanie krwi na boreliozę. Wielu naszych klientów, którzy trafili na terapię biorezonansową na boreliozę wcześniej korzystało z ozonowania krwi w innych placówkach. Rekordziści  mieli wykonane nawet 100 zabiegów ozonowania w formie autohemotransfuzji. Opinie klientów na temat tej metody były różne w zależności od umiejscowienia objawów boreliozy oraz występowania neuroboreliozy lub jej braku. Ozonowanie krwi działa tylko na krętki borrelia obecne we krwi i w tkankach, do których ozonowana krew efektywnie dociera. Ozonowanie przynosi często szybką poprawę samopoczucia, szczególnie przy objawach reumatycznych, mięśniowych. Nie działa natomiast na bakterie obecne w układzie nerwowym (przyczyna neuroboreliozy), gdzie ozon nie ma dostępu. Terapia polegająca na ozonowaniu praktycznie nie działa także na bakterie ukryte w tkankach głębokich oraz w postaci przetrwalnikowych cyst. Chorzy poddani wcześniej ozonowaniu krwi na boreliozę (a obecnie pacjenci naszej Przychodni) odczuwali znaczną poprawę swojego stanu po zabiegach ozonowania lub częściową poprawę samopoczucia i redukcję objawów choroby, często jednak efekty te były krótkotrwałe.

Podsumowując opinie na temat ozonowania są w większości pozytywne, z zastrzeżeniem słabej skuteczności przy neuroboreliozie oraz dość krótkotrwałego efektu, po którym szybko następuje nawrót objawów u dużej części chorych. Jest to terapia raczej skutków/objawów choroby a nie jej przyczyn, gdyż ozon nie niszczy przetrwalnikowych cyst oraz ich nie otwiera, unieszkodliwia wyłącznie aktywne krętki obecne w momencie ozonowania we krwi. Wiadomo, że oprócz krętków w organizmie chorego występują formy przetrwalnikowe i uśpione, na które ozonowanie będzie nieskuteczne. Także ozon może być na pewno stosowany doraźnie lub jako uzupełnienie innej terapii, która działa na przyczyny boreliozy oraz jako  sposób na „postawienie na nogi” chorego, którego borelioza „połamała” lub jest ogólnie w ciężkim stanie.  Z punktu widzenia medycznego trudno jednak nazwać to leczeniem boreliozy, nawet jak zajmuje się tym lekarz.

ozonowanie borelioza opinie

borelioza ozonowanie krwi opinie

ozon borelioza opinie

lampa plazmowa na boreliozę opinie

borelioza plazma, lampa plazmowa opinie