BICOM  Biorezonans  Warszawa
NR 1 w biorezonansie – Medycyna niekonwencjonalna

Jak wygląda biorezonansowe badanie na boreliozę ?

Wykonujemy jednorazowo bezinwazyjny Specjalistyczny test BICOM, opracowany specjalnie dla naszej firmy, na obecność wszystkich chorób odkleszczowych i powiązanych z boreliozą (tzw koinfekcji). Test obejmuję ok 145 patogenów i jednostek chorobowych, w tym wszystkie typy bakterii borrelia powodujących boreliozę (ok 40), dur powrotny, babseszjozę i inne pierwotniaki, chlamydiozę, bartonellozę, brucelozę, tularemię, leptospirozę, wirus kleszczowego zapalenia mózgu, wirusy HHV i Borna, a także kilku typów riketsji oraz inne, w tym kilka metali ciężkich utrudniających leczenie boreliozy.

W trakcie badania do pacjenta jest elektromagnetycznie podawany biofizykalny kod drobnoustrojów związanych z chorobami odkleszczowymi. W naszej Przychodni przeprowadzamy badanie na obecność boreliozy metodą EAV (elektroakupunkturą Voll’a) oraz biotensorem.  Badanie biotensorem jest całkowicie bezinwazyjne i dokładniejsze, dlatego najczęściej wykonywane, szczególnie u dzieci i niemowląt. O wyborze ostatecznej techniki decyduje bioterapeuta. Jest to najdokładniejsza istniejąca metoda diagnozowania chorób odkleszczowych. W trakcie tego badania pacjent siedzi w pobliżu maty elektromagnetycznej, którą jest podawany do pacjenta impuls odpowiadający drganiom biologicznym boreliozy i koinfekcji. Jest on porównywany przez bioteraputę poprzez urządzenie biorezonansowe z organizmem pacjenta. W przypadku uzyskania zgodności próbki z organizmem pacjenta stwierdza się ze 100% czułością obecność boreliozy lub innej choroby odkleszczowej. Przebadanie zestawu chorób odkleszczowych BICOM trwa ok. 70 minut.

Nasza firma nie zawyża w sztuczny sposób liczby patogenów i konfekcji odkleszczowych o te charakterystyczne jedynie dla zwierząt (pochodzą z testów przeznaczonych dla weterynarii), które nie występują u człowieka, a także tych, które nie mają u człowieka chorobotwórczych właściwości (nie potwierdzono aby wywoływały jakiekolwiek dolegliwości). Testowanie pasożytów i bakterii zwierzęcych u człowieka zwiększa niepotrzebnie koszty dla klienta.

W trakcie tego badania w naszej Przychodni, nie pobieramy krwi, nie nakłuwamy pacjenta. Cała procedura odbywa się całkowicie bezinwazyjnie. Test BICOM jest bezbolesny, w żaden sposób nie wpływa na organizm i z łatwością może być wykonany nawet małym dzieciom. Co do zasady dziecko musi samo siedzieć podczas testu i nie może być trzymane przez rodzica. Bardzo małe dzieci, które nie siedzą same i niemowlęta w trakcie badania muszą spać w przyniesionym przez rodziców nosidełku (nie może mieć ono metalowych części od strony pleców i głowy) i wtedy nie muszą w inny sposób współpracować z bioterapeutą. Wynik jest znany od razu, a pacjent otrzymuje wydruk z zaznaczonymi chorobami odkleszczowymi, których obecność drgań biorezonansowych stwierdzono w organizmie.

 

  

badanie boreliozy EAV (wg. Voll’a)                         badanie biotensorem (całkowicie bezinwazyjne)

Wszelkie prawa zastrzeżone

Zakaz powielania, kopiowania całości lub fragmentów tekstu bez zgody
© 2011 BRM Med. Sp. z o.o.

borelioza badania Warszawa,

borelioza badanie,

testy na boreliozę,

borelioza wyniki badania