BICOM Biorezonans Warszawa
NR 1 w biorezonansie – Medycyna niekonwencjonalna
Mężczyźni uwaga na rzęsistka pochwowego
Rzęsistek pochwowy a rak prostaty
Rzęsistek pochwowy a rak prostaty
Rzęsistek objawy i leczenie
Rzęsistek pochwowy jest pierwotniakiem z grupy wiciowców i jest pasożytem bytującym w drogach moczowo-płciowych i wywołuje rzęsistkowicę chorobę przenoszoną drogą płciową. Jest dość pospolity w Polsce. Rzęsistek występuje w pochwie i cewie moczowej u kobiet oraz w cewce moczowej, prostacie i pęcherzykach nasiennych u mężczyzn. Jest szczególnie niebezpieczny dla mężczyzn, dlatego skupimy się tylko na tym aspekcie.
Objawy zakażenia rzęsistkiem u mężczyzn jest trudne w diagnostyce i leczeniu. Bardzo często przebiega pozornie bezobjawowo, tzn bez widocznych i odczuwalnych objawów. Jeśli występują jakieś objawy, to najczęściej należą do nich wydzielina z cewki moczowej, bolesne oddawanie moczu, podrażnienie cewki moczowej, zapalenie cewki moczowej i pęcherza moczowego, zapalenie żołędzi i napletka, koinfekcja grzybem candida.
Najbardziej niebezpieczne są jednak objawy związane z prostatą, takie jak podwyższone PSA, niebakteryjne zapalenie prostaty, uczucie dyskomfortu w kroczu, pobolewanie w podbrzuszu, częste oddawanie moczu, również w nocy, słabszy strumień moczu. Częsta jest także zła jakość spermy, powodująca niską lub bardzo niską liczbę sprawnych plemników (kilka procent) będąca przyczyną bezpłodności, w nasieniu może pojawić się też nieraz krew, ale ma to miejsce rzadko.
Rzęsistkowica jest niebezpieczna, gdyż często jest bezobjawowa. Mężczyźni nie zdają sobie sprawy z obecności pasożyta, a jest ona silnie związana z zachorowalnością na raka prostaty. Rzęsistek jest uważany za czynnik, który go może inicjować. Rak prostaty jest najczęstszym nowotworem u mężczyzn i drugą co do częstości przyczyną zgonów nowotworowych w populacji. Nasza Przychodnia bardzo często diagnozuje tego pasożyta i prawie w każdym przypadku, mężczyźni skarżyli się na wcześniejsze problemy z prostatą lub mieli w przeszłości incydenty z wysokim PSA lub przewlekłym zapaleniem prostaty.
Obok rzęsistka pochwowego występuje jeszcze Rz. policzkowy przenoszony drogą oralną/ślina oraz Rz. jelitowy. Pozostałe rzęsistki także można usunąć terapiami BICOM.
W przypadku jakichkolwiek problemów z prostatą należy koniecznie wykonać biorezonansowy test na obecność rzęsistka
Konwencjonalna diagnostyka jest w tym przypadku zawodna.
W przypadku stwierdzenia obecności tego pasożyta zorganizujemy terapię BICOM, która skutecznie usunie go z organizmu. Prostata jest rezerwuarem, gdzie ukrywa się ten pasożyt,
a także gdzie dość trudno docierają leki |
.
Wszelkie prawa zastrzeżone
Zakaz powielania, kopiowania całości lub fragmentów tekstu bez zgody
© 2011 BRM Med. Sp. z o.o.
Zakaz powielania, kopiowania całości lub fragmentów tekstu bez zgody
© 2011 BRM Med. Sp. z o.o.