BICOM  Biorezonans  Warszawa
NR 1 w biorezonansie – Medycyna niekonwencjonalna
 Kilkanaście lat doświadczenia ma znaczenie

 

ROPE WORMS / Sznurowce / Robaki linowe – sznurkowate robaki pasożytnicze: objawy, leczenie i ryzyka

    

Czym są rope-worms?

Nie ma dotąd badań naukowych stwierdzających, że rope-worms zawiera obce DNA, podobnie jak nitkowate kolorowe twory wychodzące ze skóry u osób z syndromem Morgellonów, czym więc mogą być?

Istnieje kilka teorii dotyczących źródła pochodzenia robaków linowych:

Są po prostu śluzowatymi tworami,

Są rozwiniętą postacią Candida,

Są biofilmem,

Są one produktem ubocznym genetycznie modyfikowanej żywności – DNA bakterii lub owadów w żywności zmieszana z florą jelitową w celu stworzenia nowej formy życia, zawiera przetworzony gluten i candidę,

Są wyschniętą tkanka limfatyczną związaną z jelitem,

Najprawdopodobniej są jednak hybrydą zawierającą własne i obce białka, ale w większości są tworem ciała ludzkiego związanym z reakcją autoimmunologiczną i najprawdopodobniej boreliozą oraz kandydozą.

Sznurowiec jest pasożytem jelitowym, który wygląda jak skręcone włókna liny i może mieć ponad metr długości w stadium dorosłym. Robaki linowe są często pomijane, ponieważ wyglądają jak ludzki kał i podszewka jelitowa. W przeciwieństwie do innych pasożytów jelitowych, o których jest więcej danych, robaki linowe nadal nie są dobrze rozpoznawane przez środowisko medyczne i ignorowane, jako twór nie będący ciałem obcym. Dowody anegdotyczne sugerują jednak, że robaki linowe są bardzo powszechne. Wielu ludzi, którzy stosowali różne programy oczyszczania i protokoły na czczo, zgłaszali, że widzieli te robaki w swoich stolcach.

Czy Rope Worms są prawdziwymi pasożytami ?

Robaki linowe odkryli po raz pierwszy dr Alex A. Volinsky i dr Nikolai V. Gubarev w wyniku oczyszczania lewatywą. Dalsze badania wykazały, że wiele osób zaobserwowało pasożyty w swoich stolcach podczas postu lub lewatywy.

Według dr Volinsky’ego i doktora Gubareva głównym powodem, dla którego robaki linowe często nie są zauważane jest:

Przypominają ludzkie odchody i często mylone są z wyściółką jelit.

Rzadko występują jako w pełni rozwinięte gatunki dorosłe.

Rope worm nie mają żywicieli pośrednich. Wszystkie stadia rozwojowe zachodzą w ludzkim ciele, a stadia najwcześniejsze mogą następować w różnych miejscach naszego ciała.

Rope worms, nie wydalają się same, bo przytwierdzone są do ścian jelita i tak tam trwają nawet wówczas, kiedy zdechną.

Etapy rozwoju robaka linowego:

Według dr Gubareva robaki linowe rozwijają się w pięciu głównych etapach:

Pierwszy etap pasożytów zaczyna się od lepkiego śluzu. Może on znajdować się w dowolnym miejscu w ludzkim ciele.

Drugi etap przypomina śluzowaty lepki śluz i zaczyna emitować bąbelki.

Trzeci etap wygląda jak rozgałęziona meduza.

Czwarty etap rope-worms – zaczyna wyglądać jak lina, ale ma bardziej miękkie, szczuplejsze ciało.

Pasożyt dorosły piąty etap – w pełni rozwinięty ludzki robak linowy wygląda jak skręcone włókna liny i przypomina ludzki kał. Kolor robaków linowych zależy od jedzenia, które je osoba, i zmienia się od białego do czarnego.

Objawy obecności robaka linowego:

Robaki linowe mogą być powiązane z wieloma problemami zdrowotnymi. Podobnie jak wiele innych ludzkich pasożytów, połączenie to nie jest jeszcze w pełni rozpoznane przez społeczność medyczną. Przydatne jest jednak zwracanie uwagi na objawy, które mogą wskazywać na możliwy problem obecności tego pasożyta w ciele.

Objawy związane z rope worms mogą obejmować:

Problemy z trawieniem, takie jak wzdęcia, gaz, zaparcia lub biegunka, niestrawność,

Alergie pokarmowe,

Ból brzucha,

Wysypki na skórze,

Bóle głowy,

Przyrost masy ciała lub utrata masy ciała,

Zwiększona częstotliwość przeziębień,

Kaszel,

Wypadanie włosów,

Ból pleców.

Najgorsze jest to, że zawsze ma on bardzo toksyczne dla naszego organizmu towarzystwo innych pasożytów. Widać też jak wiele z tych objawów jest podobnych do boreliozy, tak jak przy syndromie Morgellonów, więc możliwy jest jakiś związek.

Leczenie:

Pasożyty sznurkowe łączą się z jelitami za pomocą przyssawek, obracają się jak korkociąg i mogą całkowicie blokować światło jelita. Może to utrudnić organizmowi wyeliminowanie robaków linowych poprzez normalne ruchy jelit.

Według dr. Gubareva, piąty etap zakażenia dorosłym robakiem linowym można leczyć przez połączenie:

Post.

Enemy z wywaru eukaliptusowego i kilkoma kroplami oleju eukaliptusowego.

Następnie lewatywa ze świeżo wyciśniętej cytryny.

Inna opcja to doustnie ok 15 kropli olejku eukaliptusowego naturalnego 100% (wpuścić lub nakroplić do pustej kapsułki, zamknąć i połknąć) oraz 2 czubate łyżki witaminy C lewoskrętnej rozpuszczonej w wodzie wypić na czczo. Należy być w domu, spodziewając się biegunek. Można to prowadzić przez 2 dni pod rząd, np sobota i niedziela.

Dodatkowo można przeprowadzić krótką 3-dniową kurację sodą wg Vernona (soda z dodatkową pożywką dla candidy w postaci syropu klonowego lub miodu), candida która może być jednym ze składników robaków linowych nie lubi sody.

Mogą tez być stosowane wlewki z organicznej kawy jak do terapii Gersona z dodatkiem 15-25 kropli z organicznego olejku eukaliptusowego. Temperatura wlewek winna mieć 42 stopnie, a czas trwania od 15 do 20 min. Kawa musi być organiczna, średnio lub słabo palona.

Metody te mogą być zbyt inwazyjne i agresywne dla wielu osób i mogą również powodować działania niepożądane. Łagodniejsze i bezpieczne podejście to:

Krok 1 – Tlenowe oczyszczanie okrężnicy

Oxygen Colon Cleanse:

Uwalnia tlen w okrężnicy w celu poluzowania gromadzenia stolca i pasożytów jelitowych, aby można je było wypłukać przez normalne wypróżnienia. Odbywa się to w sposób całkowicie naturalny i łagodny, ale okazuje się działa bardzo silnie.

Uwolniony tlen może również pomóc w poluzowaniu przyczepności robaków do ściany jelita grubego. Z tego powodu w stolcu mogą znajdować się też robaki obłe i inne patogeny, takie jak candida.

Krok 2 – Zioła przeciwpasożytnicze

W naturalny sposób pomagają pozbyć się pasożytów, tworząc w ciele środowisko wrogie pasożytom np. protokół ziołowy Paratrex: mniej problemów z trawieniem, takich jak wzdęcia i gaz, wyższy poziom energii, klarowność psychiczna i lepsza cera.

Krok 3 – Dieta przeciwpasożytnicza

Wyeliminuj pokarmy, które mogą karmić pasożyty, szczególnie wysokokaloryczne węglowodany i słodycze, przetworzone produkty spożywcze, smażone potrawy, słodkie napoje, pszenicę, gluten, zboża, nabiał, alkohol i drożdże.

Jedz pokarmy o działaniu przeciwpasożytniczym, które naturalnie zabijają pasożyty w ciele lub tworzą tak niekorzystne środowisko, że pasożyty same oczepiają się od ścianek jelit.

Post może nie być konieczny, aby pozbyć się robaków linowych. Może jednak zintensyfikować wyniki.

Dodatkowe informacje:

Istnieje teza, że leczenie boreliozy, autyzmu, depresji, niektórych chorób serca, syndromu chronicznego zmęczenia mija się z celem, jeżeli nie zniszczy się także tego pasożyta.