BICOM  Biorezonans  Warszawa
NR 1 w biorezonansie – Medycyna niekonwencjonalna
 Kilkanaście lat doświadczenia ma znaczenia
.
Metoda BICOM, a inne urządzenia oraz skanery biorezonansowe
Badanie biorezonansowe BICOM w naszej Przychodni wykonywane ręcznie z analogowymi próbkami/ampułkami (technika stosowana przez naszą firmę) to tzw klasyczny biorezonans i jest dokładniejsze od badania z próbkami cyfrowymi wgranymi do urządzeń innych producentów i dużo bardziej dokładne niż wszelkie skanery biorezonansowe organizmu (automatycznie skanują cały organizm i pacjent dostaje automatyczny wydruk z komputera z wynikiem badania – dzięki temu mogą być obsługiwane przez „tani” i niewykwalifikowany personel). Skanery generują często najbardziej nieprawdopodobne diagnozy, np stwierdzają obecność 10 lub więcej groźnych pasożytów u jednej osoby, która nie skarży się na żadne dolegliwości. Dzieje się tak, ponieważ skanery działają na zasadzie pewnego szacunku i prawdopodobieństwa. Nie uwzględniają częstych tzw. „trudnych przypadków” i pacjentów wyczerapnych energetycznie przez chorobę przewlekłą lub zaburzenia hormonalne, o których chorzy nie wiedzą. Wskazania skanerów są często obarczone sporym błędem i mimo zastosowania techniki biorezonansowej ich wyniki należy traktować ze sporą rezerwą i raczej jako podpowiedź dla późniejszego dokładniejszego badania inną techniką. Do naszej Przychodni trafiają osoby, u których wcześniej skaner znalazł zastraszającą liczbę pasożytów, osoby te zwykle przychodzą potwierdzić taką diagnozę i najczęściej jedynie część tych pasożytów można potwierdzić podczas starannego, ręcznego testowania BICOM, gdzie bioterapeuta interpretuje wynik z najwyższą starannością. Zwykle nie stwierdza się w organizmie części pasożytów wykrytych wcześniej skanerem, po prostu częstotliwości drgań tych pasożytów nie są obecne w organizmie, co należy zinterpretować, iż tych pasożytów po prostu nie ma.

Kopie cyfrowe ampułek alergenów, bakterii, pasożytów itp. wgrane do pamięci różnych urządzeń biorezonansowych, skanerów, vegatestów nie są tak wierne jak analogowy oryginał w postaci ampułki, są „płaskie” i uśrednione. Dla wyobrażenia o co chodzi, można to porównać do słuchania muzyki na żywo (odpowiednik ampułki z alergenem) i odtwarzania muzyki z komputera, z którego brzmi ona płasko i nie angażuje (odpowiednik kopii cyfrowej alergenu, pasożyta, bakterii wgranej do urządzenia). Badania wykonywane z zastosowaniem cyfrowych próbek wgranych do urządzenia są więc zwykle mniej precyzyjne.

 
Właśnie to jest powodem , że badanie biorezonansowe wykonywane ręcznie, z zastosowaniem ampułek trwa dłużej, jest trudniejsze i zwykle droższe od wykonywanego z użyciem ich kopii cyfrowych. Osoba wykonująca takie badanie musi być przeszkolona i kompetentna. Badania za pomocą skanera generującego automatyczny wydruk oprócz tego, że jest mało dokładne, to często jest wykonywane przez osoby niezorientowane w przedmiocie, które nie potrafią dalej pokierować pacjentem i jego pogłębioną diagnostyką.
 
Podsumowując, najdokładniejsze są testy biorezonansowe z zastosowaniem szklanych ampułek, a najbardziej niedokładne są te wykonywane różnymi skanerami i powinny służyć jako podpowiedź do dalszej diagnostyki, a nie stanowić finalne badanie !
W trakcie testów w naszej Przychodni, nie pobieramy krwi, nie nakłuwamy pacjenta. Cała procedura odbywa się całkowicie bezinwazyjnie. Test BICOM jest bezbolesny, w żaden sposób nie wpływa na organizm i z łatwością może być wykonany nawet małym dzieciom. Co do zasady dziecko musi samo siedzieć podczas testu i nie może być trzymane przez rodzica. Bardzo małe dzieci, które nie siedzą same i niemowlęta w trakcie badania muszą spać w przyniesionym przez rodziców nosidełku (nie może mieć ono metalowych części od strony pleców i głowy) i wtedy nie muszą w inny sposób współpracować z bioterapeutą. Wynik jest znany od razu, a pacjent otrzymuje wydruk z zaznaczonymi wynikami (toksynami, patogenami, alergiami), których obecność drgań biorezonansowych stwierdzono w organizmie.
 
Wszelkie prawa zastrzeżone
Zakaz powielania, kopiowania całości lub fragmentów tekstu bez zgody
© 2011 BRM Med. Sp. z o.o.