BICOM  Biorezonans  Warszawa
NR 1 w biorezonansie – Medycyna niekonwencjonalna
Kilkanaście lat doświadczenia ma znaczenie
  

Biorezonans na pasożyty

Eliminujemy pasożyty trudne do usunięcia w konwencjonalnym leczeniu
Możliwość usunięcia pasożyta metodą biorezonansową bez żadnych leków
Oczyszczanie organizmu z toksyn pasożytów „na pasożyty”

Biorezonans BICOM oprócz precyzyjnego zdiagnozowania obecności robaka, umożliwia także wyeliminowanie go z organizmu poprzez serię zabiegów biorezonansowych (zwykle potrzeba 6-9 zabiegów), bez użycia żadnych leków. Terapia zimnicy jest znacznie dłuższa i rozciągnięta w czasie. Biorezonans za pomocą odpowiednio dostrojonych częstotliwości (terapia odwróconymi drganiami do drgań własnych patogenu) niszczy pasożyta wprowadzając go w rezonans, który uszkadza jego biologiczne struktury. Pozostałości martwego pasożyta są następnie sukcesywnie usuwane z organizmu w ten sam sposób jak pozbywa się on innych toksyn.

Postępy terapii są na bieżąco monitorowane bezpłatnymi testami.

Jest to metoda niedostępna w medycynie konwencjonalnej. Terapii BICOM nie stosuje się przeciw dużym tasiemcom, bruzdogłowcowi oraz owsikom.

Terapia BICOM na pasożyty ma szczególnie zastosowanie:

– wobec pasożytów, na które nie ma w Polsce leków w sprzedaży np. na przywry,

– wobec pasożytów, na które generalnie nie ma skutecznych lekarstw (niektóre pierwotniaki, malaria, pasożyty mózgu, niektóre przywry odporne na leki),

– wobec pasożytów odpornych na standardowe leczenie:  glista ludzka (zdarzają się inwazje oporne na leczenie), toksoplazmoza, przywry, rzęsistek pochwowy zasiedlający prostatę,

– dla osób preferujących terapię naturalną zamiast leków na pasożyty i chemii,

– dla osób uczulonych na leki,

– jako alternatywa wobec stosowania bardzo toksycznych leków (np metronidazol na lamblie u dzieci),

– terapia jest szybsza (trwa ok 2 tygodnie) niż kuracje ziołowe przeciw pasożytom, które trzeba miesiącami stosować, o ile w ogóle są skuteczne.

Często także nie wiadomo do jakiego lekarza się zwrócić, w przypadku stwierdzenia zakażenia nietypowym lub egzotycznym pasożytem, wówczas jedyną możliwością jest usunięcie go metodą biorezonansową.

Nie jest zalecane aby zaraz po zakończonej terapii eliminacji biorezonansem dokonywać badań medycznych krwi w kierunku pasożytów, gdyż przeciwciała mogą być jeszcze obecne przez wiele tygodni. Biorezonans nie eliminuje przeciwciał i markerów, a jedynie biofizykalnie same patogeny. Poziom przeciwciał aktywnej infekcji musi samoczynnie spaść, co zajmuje wiele tygodni.

Nie chcesz truć siebie lub dziecka toksycznymi lekami na pasożyty ?

Możemy wyeliminować z organizmu każdego pasożyta w ciągu kilku terapii biorezonansowych, bez użycia żadnych leków i ziół

Uwaga na zatrucie toksynami martwych pasożytów

Nie można jednocześnie prowadzić terapii przeciw wszystkim tym patogenom. Usuwanie każdego patogenu musi być zakończone odtruwaniem organizmu z toksyn, przed rozpoczęciem kolejnej terapii przeciw pasożytniczej. Inaczej może dojść do szoku w wyniku zatrucia organizmu toksynami z martwych pasożytów lub złej tolerancji kolejnych leków. 
Wszelkie prawa zastrzeżone
Zakaz powielania, kopiowania całości lub fragmentów tekstu bez zgody
© 2011 BRM Med. Sp. z o.o.

Lamblia leczenie naturalne

pasożyty leczenie biorezonansem

pasożyty leczenie prądem
leczenie pasożytów prądem
oczyszczanie organizmu z pasożytów
usuwanie pasożytów z organizmu
na pasożyty
na pasozyty
glista ludzka leczenie
lamblie leczenie