BICOM  Biorezonans  Warszawa
NR 1 w biorezonansie – Medycyna niekonwencjonalna
 Kilkanaście lat doświadczenia ma znaczenie

.

Napięciowy ból głowy, kiedy głowę ściska obręcz, ucisk w głowie

Test przy niezdiagnozowanych problemach z głową

Cierpisz na bóle głowy, poczucie ucisku lub obręczy w głowie, oszołomienie, odrealnienie, problemy z równowagą, uczucie pijaności, w skrajnych przypadkach aż do mdłości włącznie?

Niektóre objawy mogą przypominać udar słoneczny lub lekkie zapalenie mózgu.

Powyższe dolegliwości bardzo obniżają komfort życia, a skrajnych przypadkach go rujnują, uniemożliwiając pracę, prowadzenie samochodu itp.

Może masz dodatkowo problemy z oczami; bóle gałek ocznych, oczopląs, drganie powiek lub ciemne plamki przed oczami? Powyższe dolegliwości mogą występować łącznie  lub mogą być obecne tylko niektóre z nich, na co może nakładać się np. zmęczenie.

Żaden lekarz nie potrafi ci od dawna pomóc, przypisując wszystkie dolegliwości kręgosłupowi szyjnemu lub błędnikowi, Chorobie Meniere’a, a badania, w tym tomograf lub rezonans niczego nie znajdują?

Jest to dość typowe, kiedy lekarze ubierają objawy w skomplikowane słownictwo, ale w rzeczywistości nie wiedzą co jest dokładnie przyczyną tych dolegliwości i nie umieją ich leczyć. Nawet jakby mieli wiedzę, co może być przyczyną, to nie mają narzędzi do diagnostyki tych przyczyn, ani skutecznego leczenia, gdyż często patogeny wywołujące taki stan są trudne do wykrycia i odporne na leki lub po prostu takie leki nie są dostępne.

Jeżeli na wiele z powyższych zagadnień twoja odpowiedź jest twierdząca możesz być osobą dla których stworzyliśmy Test BICOM dla osób z bliżej niezdiagnozowanymi problemami z głową.

Możliwości diagnostyczne

Specjalistyczny test BICOM „przy niezdiagnozowanych problemach z głową”, w skład którego wchodzi kilkadziesiąt ampułek (ok 50) pozwala znaleźć rzeczywiste przyczyny tych dolegliwości. Są nimi często patogeny; bakterie, pierwotniaki i wirusy, których medycyna nie potrafi wykryć, ani leczyć lub nie jest tym zainteresowana.

Terapie przyczyn problemów z głową, napięciowego bólu głowy lub oczu

Większość tych patogenów można następnie usuwać przy pomocy serii zabiegów na urządzeniu BICOM lub też na generatorze plazmowym Rife. Często już pierwsza seria ok 10 zabiegów potrafi znacząco poprawić stan i zlikwidować lub zmniejszyć dolegliwości w obrębie głowy i/lub oczu.

 

Tagi

Napięciowy ból głowy,

głowę ściska obręcz,

ucisk w głowie

bóle głowy,

poczucie ucisku w głowie

obręczy w głowie,

oszołomienie, odrealnienie,

problemy z równowagą,

uczucie pijaności,

mdłości,

pasożyty w głowie,

pasożyty w mózgu