BICOM  Biorezonans  Warszawa
NR 1 w biorezonansie – Medycyna niekonwencjonalna

 

Atopowe zapalenie skóry przyczyny – terapia biorezonansowa
 
Skuteczne likwidowanie skazy białkowej
.
Skaza białkowa, atopowe zapalenie skóry są alergiami więc należy się w pierwszej kolejności zapoznać z zakładką „Testy alergiczne”. Tam znajdziesz najwięcej interesujących informacji, a bieżąca strona stanowi tylko ich uzupełnienie poświęcone skazie białkowej i nie przedstawia szczegółowej procedury badania alergii oraz samej terapii.
.
Twoje dziecko od dawna cierpi na skazę białkową lub atopowe zapalenie skóry albo inne dotąd niezdiagnozowane skórne alergie, liszaje ?
 
Możemy pomóc. Wykonamy biorezonansowy test alergiczny i grzybiczy oraz zaproponujemy terapię, która usunie problem AZS 

.

AZS czyli atopowe zapalenie skóry (neurodermitis), skazy białkowe to choroba najczęściej związana z pokarmową reakcją alergiczną współistniejąca z infekcją grzybiczą organizmu (kandydozą – candida). Występuje ona z różnym nasileniem, stale lub sezonowo i jest to zależne od danego organizmu i otoczenia w jakim przebywa, co je. Najczęściej dolegliwości zaczynają się już we wczesnym wieku dziecięcym lub niemowlęcym i mogą ustąpić po kilkunastu latach, ale także powrócić w kolejnych latach.

Medycyna konwencjonalna zwykle uważa AZS za chorobę przewlekłą i nieuleczalną. Przepisywane są różne maści, w tym często sterydowe, zalecana jest dieta i dolegliwości są zaleczane, do następnego nasilenia się. Nie jest to jednak prawda, że skaza białkowa (neurodermitis) jest nieuleczalna. Jest to właśnie jeden z tych obszarów gdzie medycyna niekonwencjonalna ma przewagi nad oficjalną medycyną, podobnie jak z astmą i diagnostyką oraz likwidowaniem alergii.
Jeśli w AZS występuje alergia, na któryś z alergenów centralnych jak mleko (co jest najczęściej) lub pszenica, to terapia likwidująca alergię musi być poprzedzona całkowitą karencją alergenu (bezwzględne unikanie jakiegokolwiek kontaktu z alergenem) przed jej rozpoczęciem, jak i w trakcie trwania, zgodnie z zaleceniami bioterapeuty.
Jest możliwe zlikwidowanie alergii na mleko i produkty mleczne u dzieci, które najczęściej są przyczyną skazy białkowej, ale ta terapia wymaga kilku zabiegów oraz przygotowania odpowiedniej diety, która musi być ściśle przestrzegana.
W trakcie pierwszej wizyty, po zdiagnozowaniu u dziecka alergii, otrzymasz odpowiednie zalecenia i dietę, która będzie musiała być ściśle prowadzona przez wiele tygodni. Alergii na mleko, skazy białkowej, AZS nie można wyleczyć w trakcie jednej wizyty, ale po skutecznej terapii organizm będzie normalnie tolerował produkty mleczne i inne, na które dziecko było wcześniej uczulone.

 

    
AZS w różnych postaciach 
.
.
.
Wszelkie prawa zastrzeżone
Zakaz powielania, kopiowania całości lub fragmentów tekstu bez zgody
© 2011 BRM Med. Sp. z o.o.