← POWRÓT DO STRONY GŁÓWNEJ

BICOM  Biorezonans  Warszawa
NR 1 w biorezonansie – Medycyna niekonwencjonalna
Kilkanaście lat doświadczenia ma znaczenie

 

Niepłodność, bezpłodność przyczyny – test i terapia
W Polsce co szóste małżeństwo nie może doczekać się potomstwa. Problemy utrudniające dzietność lub ją uniemożliwiające występują powszechnie i dotyczą ok. 20% populacji. Przyczyny problemów z doczekaniem się potomstwa są różne; bezpłodność, w tym niepłodność immunologiczna, niezagnieżdżenie się ciąży, poronienia, słaba jakość spermy, inne schorzenia zwykle ginekologiczne. 
  
Jeśli chodzi o schorzenia ginekologiczne (np. endometrioza, torbiel jajnika, niedrożne jajowody) to zwykle po kilku-kilkunastu konsultacjach u różnych lekarzy, wielu badaniach udaje się je ustalić. Znacznie trudniej wygląda sprawa z wykrywaniem przez testy laboratoryjne (medyczne) patogenów (pasożytów, bakterii) utrudniających zajście w ciąże i jej donoszenie, a także niepłodności immunologicznej. Medycyna akademicka zna potencjalne czynniki (patogeny), które są sprawcami bezpłodności, poronień, uszkodzeń płodu. Są to np: Chlamydia trachomatis (wywołuje bardzo różne objawy np. chlamydiowe zapalenie jajowodów), Toxoplazmoza (oprócz układu nerwowego zajmuje śródbłonek macicy i utrudnia zagnieżdżenie się ciąży, powoduje poronienia oraz potencjalnie ciężkie uszkodzenia płodu, wady genetyczne – zespół Downa), Rzęsistek pochwowy (często w sposób utajony zajmuje prostatę i pęcherzyki nasienne, znacznie obniżając jakość spermy, np. tylko 5% plemników jest sprawnych – co często czyni mężczyznę bezpłodnym), Rzeżączka. Istotna jest też reakcja autoagresji np. atak na tarczycę, ale możliwe jest także zaatakowanie komórek rozrodczych przez układ odporności (niepłodność immunologiczna).

Możliwości diagnostyki i terapii BICOM 
 
Osoby, które odpłatnie przechodziły zabiegi sztucznego zapłodnienia, kilkukrotnie poroniły lub chodziły na konsultacje do dobrych lekarzy zajmujących się leczeniem niepłodności wiedzą, że zlecają oni badania na obecność wyżej wymienionych pasożytów (pierwotniaków i bakterii). Często wyniki tych badań są negatywne, co oznacza tylko tyle, że laboratorium nie znalazło pasożyta. Niestety problem polega na tym, że te testy są bardzo niedoskonałe i często dają fałszywie negatywny wynik (szczególnie toksoplazmoza, rzęsistek pochwowy u mężczyzn, chlamydia trachomatis). W opinii naszego gabinetu medycyna akademicka wykrywa zaledwie ułamek zakażeń toksoplazmozą, kiedy w rzeczywistości występuje ona bardzo często. Natomiast zakażenie rzęsistkiem pochwowym u mężczyzn (pomijając, że w długim horyzoncie jest on sprawcą raka prostaty), u których nie występują żadne objawy (brak jakiegokolwiek wycieku z cewki moczowej) jest praktycznie zawsze niewykrywalne w badaniu moczu, które się standardowo wykonuje.
 
W takich sytuacjach może przyjść z pomocą medycyna niekonwencjonalna i test biorezonansowy BICOM, który z bardzo wysoką dokładnością wykrywa pasożyty, z dokładnością daleko przewyższającą najlepsze testy medyczne w laboratoriach.
 
Test BICOM przy niepłodności 
Dla par mających problem z płodnością (nieznane przyczyny niezagnieżdżania się ciąży, częste poronienia, niska jakość spermy, nieskuteczne zbiegi sztucznego zapłodnienia) nasza Przychodnia oferuje test dla dwóch osób, który pozwoli wykluczyć główne przyczyny takiego stanu. Patogeny, których nie umiała wykryć medycyna akademicka, a mające kluczowe znaczenie przy prokreacji zostaną wykryte w czasie tego testu. Test BICOM nie jest badaniem medycznym, ale wykrywa także najczęstsze nieprawidłowości ginekologiczne.
 
Wykryte toksoplazmoza, chlamydioza, rzęsistkowica i inne patogeny mogą być następnie usuwane w naszej Przychodni w trakcie serii zabiegów biorezonansowych, zwykle 6, ze 100% skutecznością. Medycyna akademicka często uważa, że np. toksoplazmozy nie można całkowicie wyleczyć, jednak biorezonans jest w stanie całkowicie usunąć z organizmu pierwotniaka ją wywołującego. Podobnie jest z rzęsistkiem, którego z jednej strony bardzo trudno wykryć u mężczyzn, ale także usunąć, gdyż prostata to rezerwuar i trudno docierają tam leki. Konieczne są długotrwałe antybiotykoterapie, z zastrzeżeniem, że trzeba najpierw wiedzieć, że się ma rzęsistka, a większość mężczyzn o tym nie wie.
 
Test biorezonasowy przy problemach z dzietnością dla 2 osób obejmuje m.in. poniższe elementy:
Chlamydia trachomatis
Chlamydia salpingitis – Chlamydiowe zapalenie jajowodów (tylko kobieta)
Toxoplasma Gondi – Toxoplazmoza (tylko kobieta)
Rzesistek pochwowy
Rzeżączka
HPV
Endometrioza (tylko kobieta)
Reakcja autoagresji (tylko kobieta)
Borelioza jako czynnik autoagresji tarczycy (tylko kobieta i po stwierdzeniu autoagresji)
Bruceloza (tylko kobieta)
Gruźlica
Kiła
.
.
Wszelkie prawa zastrzeżone
Zakaz powielania, kopiowania całości lub fragmentów tekstu
bez zgody © 2011 BRM Med. Sp. z o.o.