Kangen  po japońsku oznacza powrót do natury.

Japońska firma Enagic przy pomocy jonizatorów wody oferuje możliwość  zamiany wody kranowej na wodę  alkaliczną o niezwykłych właściwościach leczniczych i bardzo korzystnych dla organizmu człowieka. Posiada działanie przeciwrakowe neutralizując wolne rodniki oraz likwiduje problem zakwaszenia organizmu.

Dzięki wodzie Kangen można jeść praktycznie normalnie (w tym mięso i węglowodany), a nie tylko gotowane warzywa, a mimo to organizm nie będzie zakwaszony. Oprócz tego, że woda otrzymana z jonizatorów Kangen jest alkaliczna (do wyboru pH 8.5, 9.0 i 9.5) to ma także „aktywny wodór”, który łączy się w organizmie z wolnymi rodnikami opóźniając proces starzenia i utleniania. Osoby z incydentem rakowym albo nim zagrożone powinny pić wodę alkaliczną, bo rak potrzebuje kwaśnego organizmu aby się rozwijać. Picie wody zasadowej Kangen 9.5pH z “aktywnym wodorem” może powstrzymać raka. Funkcjonują ośrodki, które leczą raka tylko wodą Kangen i odpowiednią dietą.

Firma Enagic działa na rynku od ok 40 lat. Produkuje i sprzedaje urządzenia do jonizacji wody najwyższej klasy. Jonizator SD 501 posiada wiele nagród  oraz wyróżnień. Jest stosowany w ok. 350 japońskich szpitalach do leczenia poważnych schorzeń.  6500 japońskich lekarzy stosuje SD 501  w codziennej praktyce medycznej. Dlaczego tak się dzieje można się dowiedzieć oglądając filmy (po wejściu na link u dołu strony) z referencjami użytkowników oraz wypowiedzi wielu wybitnych lekarzy.

Jonizatory Kangen mają szerokie zastosowanie wszędzie tam gdzie potrzebna  jest dobra woda, ale głównie w domach i mieszkaniach, a nie tylko w szpitalach i klinikach medycyny holistycznej. Dodatkowo są to najbardziej proekologiczne urządzenia na świecie, które oprócz zdrowia oznaczają koniec z kupowaniem wody w plastikowych butelkach i zaśmiecaniem naszej planety.

Flagowe jonizatory Kangen stosuje na co dzień wiele znanych osób np. Barack Obama, królowa Elżbieta II, były papież Benedykt XVI, Bill Gates, Donald Trump, Angelina Jolie, Brat Pitt, Madonna, Jack Nicolson, Anthony Robbins, Chuck Noris, Stevan Tyler, Beyonce, Elton John, Tiger Woods, Carlos Santana, Jannifer Lopez , byli prezydenci USA – Bill Clinton, George Bush, Jimmy Carter, jednostka specjalna policji USA „S.W.A.T” i tysiące innych osób.

Kangen 8 - ceny brutto na terenie Europy: 4355 €

Kangen 8 – ceny brutto na terenie Europy: 4355 €

platynium

Platinium – ceny brutto na terenie Europy: 3570 €

products_sd501-1

SD 501 – ceny brutto na terenie Europy: 3308 €

products_jrii

JR II – ceny brutto na terenie Europy: 1999 €

junior-maly

LeveLuk R – ceny brutto na terenie Europy: 1404 €

    

 

Na terenie Europy oferowana jest możliwość rozłożenia zakupu nawet na 10 rat, także każdego będzie stać na ZDROWIE. Dla firm możliwy zakup w cenach netto.

Po wejściu w poniższy link można znaleźć najciekawsze informacje o jonizatorach Kangen. Większość materiałów posiada polskie napisy. Filmy są podzielone na kilka kategorii i pomogą w rozwiązaniu ważnych  spraw dotyczących zdrowia.

http://brm-med.kangenzdrowie.pl/

 

 

Jeżeli chcesz zostać szczęśliwym użytkownikiem jonizatora Kangen skontaktuj się z naszą Przychodnią, która jest niezależnym przedstawicielem Enagic w Polsce.