BIOREZONANS WARSZAWA – BADANIE NA PASOŻYTY – BORELIOZA LECZENIE

MEDYCYNA NATURALNA, TESTY OBCIĄŻEŃ, PASOŻYTY U DZIECI OBJAWY, GRZYBICE I CANDIDA, BORELIOZA OBJAWY I LECZENIE

Syndrom Morgellonów

BICOM  Biorezonans  Warszawa
NR 1 w biorezonansie – Medycyna niekonwencjonalna
Syndrom Morgellonów / choroba Morgellonów
Umieszczamy tutaj opis Syndromu Morgellonów, mimo że oficjalnie (zgodnie ze stanowiskiem medycyny i nauki) nie ma on związku z pasożytami i nie jest jeszcze oficjalną jednostką chorobową, ale pacjenci często uważają, że ich dolegliwości są związane z pasożytami, które znajdują się pod skórą lub z niej się wydostają. Zwracają się także do naszej Przychodni osoby, które skarżą się na podobne symptomy, podejrzewając obecność nieznanych pasożytów, dlatego uznaliśmy, że należy tu zamieścić informacje o tej nieznanej chorobie.
    
Choroba Morgellonów zmiany na skórze przypominające przypalenia papierosami
     
Choroba Morgellonów nitkowate twory pod skórą, na skórze
Syndrom (choroba) Morgellonów (Morgellons disease, Morgellons syndrome) to dolegliwość o nieznanej etiologii. Oficjalnie jest to obecnie „rzekome” schorzenie skórne charakteryzujące się rankami na skórze, które przypominają przypalenia papierosami, a nich „wydostają się” różnokolorowe włókna nieznanego pochodzenia, a pacjenci mają wrażenie pełzania robaków pod skórą. Morgellons disease został pierwszy raz opisany w 1674 r. przez angielskiego lekarza Thomasa Browne.

 

Objawy choroby, możliwe przyczyny

Na skórze pojawiają się wybroczyny, które przypominają nieraz przypalenia papierosami, a czasem opryszczkę na ciele. Pod skórą gromadzą się włókna w różnych kolorach i rozmiarach, które wystają z otwartych ran. Włókna zwykle są długie i mają kolor niebieski, czarny lub jasny. Część osób uważa, że z ran wydostają się nitkowate, kolorowe pasożyty i skarżą się też na uczucie przypominające pełzanie pod skórą, na skórze robaków oraz ból jemu towarzyszący. Rany i podskórne włókna, obejmują fragment lub obszar całego ciała. Większość pacjentów narzeka też na bezsenność. Pojawiają się sporadycznie gorączka, skurcze mięśni, zaburzenia koordynacji, rozdrażnienie czy depresja, pogarszające z czasem stan pacjenta. Na odczucia te może mieć także wpływ stan psychiczny pacjentów, gdyż w kręgach medycznych nie wyklucza się bowiem, że choroba Morgellonów ma także związek z halucynozą pasożytniczą, która pogarsza całościowy obraz choroby.

Zgłaszana jest duża liczba przypadków powyższych dolegliwości, ale syndrom Morgellonów formalnie nadal nie jest nową jednostką chorobową, a w 2012 r. opublikowano wyniki badań CDC, według których w ciałach pacjentów nie stwierdzono obcych organizmów.Nieznana jest dotąd skuteczna metoda leczenia i nie są obecnie przeznaczane żadne istotne fundusze na poszukiwanie lekarstwa. Niektórzy lekarze, niezorientowani w temacie, próbują diagnozować wyłącznie halucynozę pasożytniczą u osób z Syndromem Morgellonów i przepisują tylko leki uspokajające. Jest to generalnie przypadłość, przy której nie można raczej liczyć na skuteczną terapię w służbie zdrowia. To bardziej temat dla medycyny holistycznej, niekonwencjonalnej. 
Syndrom Morgellonów ma natomiast w rzeczywistości związek z Boreliozą, jako dotąd nieopisany i niepotwierdzony symptom zakażenia bakteriami Borrelia (choroba autoimmunologiczna mająca miejsce przy boreliozie z autoagresją), gdyż zawsze u osób z tym syndromem występuje borelioza, fibromyalgia. Podejrzewana jest także promieniowanie elektromagnetyczne z urządzeń i systemów nadawczo-odbiorczych, szczególnie mikrofalowe, a także żywność GMO.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone
Zakaz powielania, kopiowania całości lub fragmentów tekstu bez zgody
© 2011 BRM Med. Sp. z o.o.

SPECJALIZUJEMY SIĘ W DIAGNOSTYCE I USUWANIU: PASOŻYTÓW, LEKOOPORNEJ BORELIOZY ORAZ INNYCH BAKTERII, WIRUSÓW, CANDIDY