BIOREZONANS WARSZAWA – BADANIE NA PASOŻYTY – BORELIOZA LECZENIE

MEDYCYNA NATURALNA, TESTY OBCIĄŻEŃ, PASOŻYTY U DZIECI OBJAWY, GRZYBICE I CANDIDA, BORELIOZA OBJAWY I LECZENIE

Uwaga na malarię i amebę

BICOM  Biorezonans  Warszawa
NR 1 w biorezonansie – Medycyna niekonwencjonalna

Uwaga na malarię i amebę  !

malaria objawy i leczenie

malaria w Polsce

ameba, czerwonka, pełzakowica

Nasza Przychodnia coraz częściej ma do czynienia z osobami od lat cierpiącymi na niezdiagnozowane dotąd przez lekarzy dolegliwości, które są leczone objawowo, głownie przez psychiatrów. Po wykonaniu testu biorezonansowego na pasożyty okazało się, iż znacznie częściej, niż to się myśli występuje na terenie Polski zimnica / malaria, a także pełzakowica (ameba). W krótkim czasie zostało zdiagnozowanych wiele przypadków malarii, a liczba ta rośnie lawinowo, przy czym część z tych osób nigdy nie była w tropikalnym kraju, a jedynie w Grecji, Hiszpanii, Włoszech, Turcji, choć niektórzy nigdy nie wyjeżdżali nawet za granicę. Zimnica występuje normalnie na terenie naszego kraju i może ją przenosić komar widliszek. Chociaż nic się o tym oficjalnie nadal nie mówi (tak było też z boreliozą kilka lat temu i jej masowemu charakterowi zachorowań zaprzeczała oficjalna medycyna, zarzucając iż są to diagnozy z internetu od dr Google), to nie trzeba nigdzie wyjeżdżać aby zostać zakażonym rodzimą formą zimnicy. Jej objawy nie są tak ciężkie jak w krajach tropikalnych. Najczęściej są to silne poty nocne, uczucie zimna przeszywające ciało, zimne kończyny, obniżona (np. 35-36) lub rzadziej nieco podniesiona temperatura ciała (np. 37-37,5), oszołomienie, zawroty głowy, problemy z równowagą. Mężczyźni mogą się skarżyć na impotencję, odczucie „zimnego penisa”, na którą nie pomagają leki na potencję. Zdarza się, ze niektórzy nie mogą prowadzić samochodu i pracować, ale na szczęście jest to względnie rzadkie. Zimnica może także wywoływać padaczkę, o czym medycyna w kraju nie wspomina. Tego typu dolegliwości w Polsce zwykle leczy się niestety objawowo u neurologów i psychiatrów, jako np. depresję, bez poznania prawdziwej ich przyczyny. Kobietom z objawami zimnicy, bez względu na wiek, mówi się, że to klimakterium, wmawiają to też reklamy leków na menopauzę w TV.

Według polskiej służby zdrowia nie można w Polsce, a nawet w Europie Płd (która jest przecież na oficjalnej mapie krajów z endemiczną malarią) zarazić się zarodźcem malarii i w przypadku kiedy się nie powie (trzeba skłamać), że było się np. w Afryce środkowej nikt nie zaleci specjalistycznego badania w kierunku malarii, nawet na życzenie i według sugestii pacjenta, choć objawy na to wyraźnie wskazują. Innym problemem jest skuteczność gotowych testów (paskowych) laboratoryjnych na malarię, które zwykle dają negatywny wynik mimo zakażenia, a w przypadku rodzimej „lekkiej” malarii zawsze ten wynik jest negatywny. Może kiedyś się to zmieni i zostaną wprowadzone nowe testy lub po porostu będzie zlecane oglądanie erytrocytów pod mikroskopem przez mikrobiologów, zamiast wykorzystywanie nieskutecznych gotowych testów. Obecnie krajowa zimnica jest bardzo trudno wykrywalna medycznie.

Malarią można się więc zarazić prawie we wszystkich krajach basenu Morza Śródziemnego i w Polsce !!! . Należy o tym pamiętać, mając nocne poty, uczucie zimna, regularnie grypopodobną chorobę z gorączką lub stanami podgorączkowymi. Często malaria nie ma typowych objawów i w ogóle nie występuje wysoka gorączka, a jedynie temperatura ciała zmieniona o ułamek stopnia, bezsenność, zmęczenie. To może być malaria, o której lekarze nadal nie chcą słyszeć na terenie Polski.

Przykładowo nasz pacjent miał regularnie co 3 miesiące 40st gorączki, dreszcze, poty i zawsze był osłabiony, szybko się męczył. Test biorezonansowy wykazał zakażenie malarią, jednak służba zdrowia odmówiła poszukiwań diagnozy w tym kierunku. Kolejny pacjent miał stany podgorączkowe od wielu miesięcy oraz poty i osłabienie, nie miał siły i szybko się męczył. Lekarze poszukiwali więc u niego nowotworu i różnych innych chorób, ale bez sukcesu. Pasożytniczy test biorezonansowy ponowie wskazał na malarię. Część osób nie posiadało żadnych objawów typowych dla tej choroby, choć często jednak występowały nocne silne poty i bezsenność.

Przez wiele lat od zakażenia malaria może być też utajona i nie dawać żadnych objawów, aby zaatakować przy obniżonej odporności. Należy także pamiętać, iż typowe podręcznikowe objawy mogą nie być obecne, a objawy malarii mogą się również nakładać na inne schorzenia i trudno wtedy postawić trafną diagnozę.

Po pojawieniu się objawowej malarii, nawet po 5 latach od zakażenia, zwykle objawy już nie ustępują i cyklicznie dają o sobie znać epizodami gorączkowymi, ale częściej stale obniżoną temperaturą ciała poniżej normy, na co dzień także innymi dolegliwościami, potami osłabieniem, stanami podgorączkowymi. Notujemy także przypadki malarii tropikalnej, której objawy nie przypominają podręcznikowych, brak jest epizodów z gorączką, a obserwowane są głównie bardzo złe wyniki morfologii (rozpad krwinek, niedokrwistość , niedobory żelaza) i innych badań, szybkie męczenie się oraz nocne poty.

Jeśli chodzi o amebę to sytuacja wygląda podobnie. Jest diagnozowana biorezonansowo w Polsce u osób, które nigdy nie wyjeżdżały za granicę lub były tylko nad Morzem Śródziemnym. Ameba jest silnie zakaźna i najprawdopodobniej do licznych zakażeń na terenie  Polski dochodzi poprzez gastronomię typu „chińczyk” lub kebab, gdzie pracują osoby przyjezdne i nieprzebadane pod kątem ameby i przenoszą to zakażenie na żywność, którą przyrządzają.

Osoby zakażone amebą często nie mają jeszcze żadnych objawów, a jeśli już jakieś występują, to są to tylko biegunki, sporadycznie poty, stany podgorączkowe, osłabienie. Chorzy zwykle są leczeni na grypę żołądkową, jelito drażliwe, zapalenie okrężnicy, sporadycznie na Candidę, która oczywiście występuje często łącznie z amebą. Objawy czerwonki (spowodowane amebą) mogą być podobne do bardzo masywnego zakażenia grzybicą Candida, więc mogą być z nią pomylone, szczególnie kiedy występują łącznie, co jest częste w przypadku infekcji grzybiczych i zakażenia pierwotniakami.

 

Masz objawy wymienione powyżej ?

Zgłoś się na test pasożytów do naszej Przychodni

 

zimnica w Polsce
objawy malarii
malaria w Polsce
impotencja przyczyny
malaria a impotencja
zimny członek przyczyny
zimny penis przyczyny
poty nocne
zimne poty
dreszcze przyczyny
obniżona temperatura ciała
uczucie zimna
zimne kończyny przyczyny 
stany podgorączkowe przyczyny
padaczka przyczyny padaczki
Wszelkie prawa zastrzeżone
Zakaz powielania, kopiowania całości lub fragmentów tekstu bez zgody
© 2011 BRM Med. Sp. z o.o.

SPECJALIZUJEMY SIĘ W DIAGNOSTYCE I USUWANIU: PASOŻYTÓW, LEKOOPORNEJ BORELIOZY ORAZ INNYCH BAKTERII, WIRUSÓW, CANDIDY