BIOREZONANS WARSZAWA – BADANIE NA PASOŻYTY – BORELIOZA LECZENIE

MEDYCYNA NATURALNA, TESTY OBCIĄŻEŃ, PASOŻYTY U DZIECI OBJAWY, GRZYBICE I CANDIDA, BORELIOZA OBJAWY I LECZENIE

Babeszjoza

BICOM  Biorezonans  Warszawa
NR 1 w biorezonansie – Medycyna niekonwencjonalna
Babeszjoza
Babeszje
Babesia gibsoni
Babesia divergens
Babesia canis
Babesia conrade
Babeszjoza (piroplazmoza) to choroba zwierząt domowych i dzikich. Jej sprawcami są pierwotniaki Babesia. Atakują one jednak także ludzi, stanowiąc wówczas zagrożenie, szczególnie wobec osób o obniżonej odporności (dzieci, osoby starsze, osoby po przeszczepach, chorzy na AIDS lub nowotwory). Kilkanaście różnych typów pierwotniaka babesia może być chorobotwórczych dla człowieka. Pierwotniak zagnieżdża się w komórkach krwi (erytrocytach), podobnie jak malaria i może być z nią pomylona. Człowiek zaraża się w czasie wypijania krwi przez kleszcza, komara lub pchłę, ale prawdopodobnie też inne pasożyty. Może do tego dojść zarówno poprzez osobnika dorosłego, jak i larwę (nimfę). Możliwe jest także zakażenie w drodze transfuzji krwi, gdyż nie jest ona standardowo badana na obecność tego pierwotniaka.
 
Objawami babeszjozy w stanie ostrym są gorączka, dreszcze, pocenie się, bóle mięśni, rozbicie, zmęczenie, nudności i brak apetytu, ponadto splenomegalia, powiększenie wątroby niedokrwistość hemolityczna i hemoglobinuria.
W większości chorzy samoistnie dochodzą do zdrowia, a przebieg jest łagodny lub bezobjawowy. Często występuje koinfekcja z boreliozą i innymi chorobami odkleszczowymi. 
Przewlekłe zakażenie babeszjozą, podobnie jak i innymi chorobami odkleszczowymi może nie dawać wyraźnych objawów, oprócz zespołu chronicznego zmęczenia i pojawiających się bólów głowy, mięśni i kostno-stawowych.
 
Babeszjozę jest trudno zdiagnozować metodami medycznymi i badania te są drogie.  Diagnostyka i terapia biorezonansowa zapewnia tanią możliwość wykrycia babeszjozy u ludzi oraz wyeliminowanie tego pasożyta z organizmu, podobnie jak boreliozy. Po ugryzieniu przez kleszcza warto wziąć pod uwagę także tą pasożytniczą chorobę. W przypadku koinfekcji z boreliozą, w ciągu jednego zabiegu może być równolegle prowadzona terapia przeciw boreliozie oraz babeszjozie.
  
Wszelkie prawa zastrzeżone
Zakaz powielania, kopiowania całości lub fragmentów tekstu bez zgody
© 2011 BRM Med. Sp. z o.o.

SPECJALIZUJEMY SIĘ W DIAGNOSTYCE I USUWANIU: PASOŻYTÓW, LEKOOPORNEJ BORELIOZY ORAZ INNYCH BAKTERII, WIRUSÓW, CANDIDY